Chata Milná

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0345a

Pronájem chaty Milná - podrobný popis

Přízemí rodinného domu (80 m2) se samostatným vchodem pro 5 osob v obci u silnice. Předsíň. Obývací místnost (22 m2) je vybavena sedací soupravou, 2 lůžky, TV+kabelovou televizí a kazetovým magnetofonem. Samostatná jídelna (10 m2) s ledničkou. V kuchyni (5,5 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), překapávač, topinkovač a el. konvice. Ložnice (16 m2) s postelí a dvoulůžkem. Sprchový kout. Samostatné WC. El. topení. Na oplocené zahradě (385 m2) je k dispozici venkovní posezení, krb a ohniště. Oplocené parkování. Užívání zahrady je společné s hosty z 1. patra.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Milná je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Milná

Vesnička Milná leží 2,5 km od přehradní nádrže Lipno na hranicích CHKO Šumava, asi 20 km jihozápadně od Českého Krumlova. Koupání, vodní sporty, rybaření v Lipenské přehradě (2 km). Tenisové kurty ve Frymburku (4 km). Krytý bazén a golf v Lipně nad Vltavou (15 km). Nákupy a restaurace (0,1 km) v místě. Turistické cíle: přírodní rezervace Čertova stěna, Boubínský prales, klášter ve Vyšším Brodě, hrad Rožmberk nad Vltavou, starobylé město Český Krumlov se zámkem (památka UNESCO), klášter Zlatá Koruna, barokní jihočeská architektura v Holašovicích (památka UNESCO), České Budějovice.

Lyžování v okolí

Kramolín (13 km) (760 – 900 m n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 3,6 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, 45 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. K dispozici je také U-rampa i speciální nerovnosti pro snowboardisty.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Milná

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Milná: Chata Jižní Čechy, Chata Lipenská přehrada a okolí, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Milná Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Milná nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace