Apartmán Mariánské Lázně

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo apartmánu: 0219

Pronájem apartmánu Mariánské Lázně - podrobný popis

Komfortní 4-pokojový byt (85 m2) pro 2 – 6 osob v 1. patře rodinného domku v klidné ulici na okraji Mariánských Lázní. Společný domovní vchod. Předsíň. Tři ložnice s manželskou postelí, z toho jedna s balkónem. Kuchyň je vybavena plynovým sporákem (4 hořáky + trouba, odsavač), el. konvicí, mikrovlnnou troubou, ledničkou, rádiem. Komora. Koupelna s vanou. Samostatné WC. Obývací pokoj (20 m2) se sedací soupravou, TV+SAT, jídelním koutem, krbem; balkón s posezením. Centrální topení. Parkování na parkovišti před domem, 1 parkovací místo pod uzamčením u domu.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák (4 hořáky + trouba, odsavač), el. konvice, mikrovlnná trouba, lednička, rádio
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Ručníky, povlečení a snídaně (obložená mísa) jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 hod. / 8.00 - 10.00 hod.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Mariánské Lázně je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Mariánské Lázně

Mariánské Lázně se nacházejí na jižním okraji CHKO Slavkovský les s nádhernou přírodou s mnoha značenými turistickými a cyklistickými trasami. Jedny z nejznámějších evropských lázní. V okolí Mariánských Lázní vyvěrá sto minerálních pramenů. Lázeňská léčba zažívacího ústrojí, nervových a kožních onemocnění, onemocnění dýchacích cest; přírodní koupaliště,krytý bazén, posilovna, golf, tenisové kurty, restaurace (300 m), nákupy (2 km), kulturní vyžití na kolonádě. Koupaliště, restaurace a hornické muzeum v Plané (13 km). Jízda na koni (15 km). Rybaření v rybníce Regent (9 km). Restaurace ve skále, pivovarnické muzeum v Chodové Plané (11 km). Vyhlídkové lety ve Sklářích (7 km) . Výlety: Lázně Kynžvart (8 km) – přírodní dětské lázně, zámek s anglickým parkem. Tachov (24 km) – barokní zámek, klášter s muzejní sbírkou, jízda na koni. Teplá (14 km) – klášter.

Lyžování v okolí

Vlek (3 km), běžkařské trasy.

Lázně v okolí

Lázeňská léčba zažívacího ústrojí, nervových a kožních onemocnění, onemocnění dýchacích cest.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Mariánské Lázně

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Mariánské Lázně Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Mariánské Lázně nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace