Chata Komjatná

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0442

Pronájem chaty Komjatná - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 4-pokojová chata v zahradě ubytovatele pro 8 osob v obci v krásné přírodě. Vstupní hala: KRB. 3 ložnice. Zahrada: VENKOVNÍ KRB, POSEZENÍ. TURISTIKA: Veľký Choč, Kvačianská dolina. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ v Bešeňové 23 km. TIP NA VÝLET: Oravský hrad. LYŽOVÁNÍ: Ružomberok 15 km. CENA od 8.169,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová chata (80 m2) v zahradě ubytovatele pro 8 osob v obci. Přístup k chatě po schodech. Vstup do haly s posezením a krbem. Obytná místnost (24 m2) je vybavena kuchyňským a jídelním koutem, TV a rádiem; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem a el. konvice. Koupelna s ruční sprchou (zídkou oddělena) a WC – bojler 80 l. Příkré schody do podkroví. Tam se nacházejí 3 ložnice: 1/ průchozí (10 m2) se 2 lůžky, 2/ (16 m2) se 4 lůžky, 3/ (10 m2) se 2 rozkl. gauči. El. topení. Na společné zahradě s ubytovatelem (200 m2) je k dispozici venkovní posezení s krbem. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Komjatná je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Komjatná

Malá obec Komjatná leží na rozhraní mezi Chočskými vrchy a Oravskou Magurou, asi 8 km severozápadně od Ružomberoku. Hornatá, zalesněná krajina nabízí spoustu možností k turistice, cykloturistice, v zimě k lyžování. Koupání v Bešeňové (23 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna v Ružomberoku (13 km). Jízda na koni v Dlhé nad Oravou (32 km). Rybaření na řekách Váhu a Oravě (13 km). Restaurace ve Valaské Dubové (4 km), nákupy v (0,5 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Veľký Choč, Radičinou, Šíp, k Lúčanskému vodopádu, do Kvačianské a Prosiecké doliny; skanzen lidové kultury ve Vlkolinci (památka UNESCO) a Zuberci, Oravský a Likavský hrad, dřevěný kostel ve Svätom Križi, přehradní nádrž Orava, krasové jeskyně v Demänovské dolině.

Lyžování v okolí

Ružomberok (15 km) (567 – 1209 m n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 11,4 km, náročnost středně těžká, 12 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Kubínska hoľa: (15 km) (790 – 1396 m n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 3,2 km, náročnost středně těžká, 4 km běžeckých tratí.

Lázně v okolí

Bešeňová (23 km): léčba pobybového aparátu a horních cest dýchacích. Lúčky (25 km): léčba ženských onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Komjatná

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Komjatná Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Komjatná nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace