Chata Jakubovany

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 9 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9535

Pronájem chaty Jakubovany - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojová chata pro 9 osob na úžasném místě na samotě v lese. Obytný pokoj: KRB. Kuchyňka. 3 ložnice. U chaty: posezení, ohniště. KOUPÁNÍ na TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI v Liptovském Jáně 12 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE: např. naučná stezka na Baranec. TIP NA VÝLET: Pribylina (skanzen liptovské dědiny). CENA od 10.920,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová chata (115 m2) pro 9 osob na krásném místě na samotě v lese. Předsíň. Obytná místnost (25 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem, TV+SAT, rádiem a odděleným jídelním koutem; vstup na balkon. V kuchyňce (7 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a toustovač. Spíž. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. V prvním patře se nachází 2-lůžkový průchozí pokoj (21 m2); vstup na balkon a ložnice (21 m2) s manželskou postelí a 2 lůžky. V podkroví (příkré schody) se nachází ložnice (24 m2) se 3 lůžky. Vytápění dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (400 m2) 2x venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. K dispozici garáž.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a toustovač.
Garáž Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možné zapůjčit za popl. 50,-Sk lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Jakubovany je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Jakubovany

Podhorská obec Jakubovany leží na úpatí Západních Tater pod horou Baranec, cca. 16 km severovýchodně od Liptovského Mikuláše. Místo je ideální pro vyznavače turistiky a horské cykloturistiky, v okolí je mnoho možností ke koupání a k vodním sportům. Koupání na termálním koupališti v Liptovském Jáně (12 km) nebo v aquaparku Tatralandia (největší na Slovensku, tobogány, vodní atrakce, termální voda) u Liptovského Mikuláše (20 km). Krytý bazén, tenisové kurty, squash, posilovna v Liptovském Mikuláši (16 km). Nákupy v místě (2 km), restaurace v Liptovském Jáně (12 km). Turistické cíle: Západní Tatry (výšlapy na Baranec, do Žiarské doliny, k Roháčským plesům, do Račkovy doliny), krasové jeskyně v Demänovské dolině, Važecká jeskyně, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, archeologická lokalita Havránok, Skanzeny lidové architektury v Pribylině a Vlkolinci (památka UNESCO), hrad v Liptovském Hrádku, Vysoké Tatry.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Jakubovany

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Jakubovany: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Jakubovany Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Jakubovany nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace