Chalupa Dudov

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 10 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 0334

Pronájem chalupy Dudov - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 3-pokojová chalupa na zahradě ubytovatele pro 10 osob na kraji obce. Obytná místnost: KRB. TERASA. 2 ložnice. ZAHRADA: BAZÉN (3,6 m x 0,9 m), STOLNÍ TENIS, TRAVNATÁ PLOCHA PRO MÍČOVÉ HRY. LOĎKA. CYKLOTURISTIKA: dobře značená síť cyklostezek. TIP NA VÝLET: Chýnovská jeskyně. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chalupa (120 m2) na zahradě ubytovatele pro 10 osob na kraji obce. Vstupní obytná místnost (30 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem a TV+SAT; vstup na terasu – možnost posezení. V prostorné kuchyni s jídelním koutem (25 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička s mrazícím boxem, překapávač, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 180 l. V 1. patře (příkré schody) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (18 m2) se 6 lůžky, 2/ (12 m2) se 4 lůžky. Topení na tuhá paliva. Na oploceném pozemku (1000 m2) je k dispozici zahradní bazén (3,6 m x 0,9 m), rozkládací stůl na stolní tenis, travnatá plocha pro míčové hry (volejbalová síť k dispozici), osvětlená pergola a ohniště. Asi 50 m od objektu se nachází rybníček, kde si je možno zapůjčit loďku. Přímo od domu je možno zprostředkovat let balónem.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička s mrazícím boxem, překapávač, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Dudov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Dudov

Chalupa na kraji jihočeské vesničky Dudov asi 16 km od Tábora. Mírně zvlněná jihočeská krajina se spoustou rybníků a cyklistických stezek nabízí ideální možnosti pro strávení krásné dovolené. Koupání v místě v rybníku (0,1 km). Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén v Táboře (15 km). Jízda na koni v Karolíně (7 km). Rybaření v okolních rybnících nebo v řece Lužnici (7 km) – nutné povolení. Golf v Bechyni (15 km). Turistické cíle: historické město Tábor (středověké opevnění, katakomby, rybník Jordán, první elektrická dráha z Tábora do Bechyně u nás), Chýnovská jeskyně, zámky Bechyně, Červená Lhota, Zvíkov, Orlík, hrad Kámen, města Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, České Budějovice.

Lázně v okolí

Bechyně (15 km): léčba pohybového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Dudov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Dudov: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Táborsko, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Dudov Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Dudov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace