Chata Černava

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 5 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chaty: 0331

Pronájem chaty Černava - podrobný popis

Pěkně zrekonstruovaná 3-pokojová chaloupka (80 m2) se šlechtěnou zahradou (2500 m2) pro 5 osob. Předsíň. Obytná místnost s kuchyňským a jídelním koutem (36 m2) je vybavena sedací soupravou, 2 lůžky, krbem a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, odsavač par, myčka na nádobí a varná konvice; vstup na terasu. Samostatné WC. Koupelna s vanou. V 1. patře (příkré schody) se nachází dvě ložnice: 1/ (15 m2) se 2 lůžky; vstup na balkon, 2/ (7 m2) s 1 lůžkem a dětskou postýlkou. Na krásné zahradě je k dispozici štěrkový tenisový kurt vhodný i pro míčové hry (volejbal, nohejbal), garáž se stolním tenisem, venkovní posezení a krb. V létě oplocené parkování. V zimním období neoplocené parkování až 100 m od objektu u silnice na návsi – závisí na sněhových podmínkách. Před objektem protéká potůček.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, odsavač par, myčka na nádobí a varná konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky, ručíky s sebou. Ubytovatel neposkytuje povlečení.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Černava je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Černava

Chaloupka na kraji vesničky Černava na úpatí Krušných hor. Zdejší zvlněná krajina vybízí jak k vyjížďkám na kolech, tak i k procházkám do přírody. Koupání a rybaření v přehradě Tatrovice (3,5 km) nebo v místě v zaplaveném lomu (0,5 km). Posilovna v Nejdeku (4 km). Golf, tenisové kurty a krytý bazén v Karlových Varech. Nákupy a restaurace v Nejdeku (4 km). Turistické cíle: lázeňské město Karlovy Vary s lázeňskou promenádou, barokním kostelem sv. Máří Magdalény, muzeem J. Bechera, sklárnou Moser, vyhlídkou Diana s lanovkou; hrad Loket, zříceniny hradů Nejdek a Freundenstein, zámek Jindřichovice a Bečov nad Teplou, lovecký zámeček Favorit.

Lyžování v okolí

Boží Dar (27 km) (850 – 1135 m n. m.): 6 sjezdovek o délce 4,5 km pro začátečníky i pokročilé, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 118 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis. Klínovec (30 km) (860 – 1244 m n. m.): 10 sjezdovek o délce 5,5 km všech obtížností, umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis.

Lázně v okolí

Karlovy Vary (20 km): léčba pohybového a zažívacího ústrojí, nemocí jater, žlučníku a žlučových cest. Další lázeňská města (40 – 50 km): Mariánské lázně, Františkovy Lázně a Lázně Kynžvart.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Černava

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Černava Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Černava nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace