Apartmán Raková

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo apartmánu: 0728

Pronájem apartmánu Raková - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Stylově a kvalitně zařízený 2-pokojový apartmán pro 5 osob v 1. patře rodinného domu na kraji obce. Kuchyně. 2 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: BAZÉN (Ø 3,6 m, hloubka 0,9 m), POSEZENÍ, KRB. MOŽNOST DOMLUVY JÍZDY NA KONI. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Kozel (zámek). CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

Stylově a kvalitně zařízený 2-pokojový apartmán (70 m2) pro 5 osob v 1. patře rodinného domu na kraji obce. Samostatný venkovní vchod. Chodba. Koupelna se sprchovým koutem. 2x samostatné WC. Schodiště do 1. patra. V průchozí kuchyňce (8 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. 2 ložnice: 1/ (23 m2) se 2 lůžky a TV, 2/ (23 m2) se 3 lůžky a TV. Centrální topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené, pěkně udržované zahradě (500 m2) se nachází bazén (Ø 3,6 m, hloubka 0,9 m), venkovní posezení, venkovní krb, gril, ohniště a zahradní jezírko s rybičkami. Zahrada je spoluužívána s majitelem. V zadní části pozemku majitel chová koně (chov lipicánů – možnost domluvy jízdy na koni), páva, drůbež, králíky a psy – vhodné pro agroturistikou dovolenou. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Raková je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Raková

Vesnička Raková leží asi 20 km jihovýchodně od Plzně, 4 km jižně od Rokycan v těsné blízkosti přírodního parku Kornatický potok. Zdejší mírně zvlněná krajina je ideální k cykloturistice nebo k vycházkám do přírody. V blízkém okolí je možno také navštívit řadu významných historických památek. Koupání (koupaliště), tenisové kurty, posilovna, krytý bazén, rybaření v Rokycanech (4 km). Golf v Darové (12 km). Restaurace a nákupy (4 km) v Rokycanech. Turistické cíle: turistické stezky přes přírodní parky Kornatický potok a Kamínky, Kozel (zámek), Radyně (zřícenina hradu), Rokycany (Vojenské muzeum), Plzeň (Pivovarské muzeum, Plzeňské historické podzemí), Točník (hrad), Žebrák (zřícenina hradu), Plasy (klášter), Manětín (zámek), Příbram (Hornické muzeum).

Lyžování v okolí

V okolí běžecké tratě.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Raková

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Raková: Apartmán Západní Čechy, Apartmán Plzeňsko (Hracholuská přehrada), Apartmán Moravskoslezský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Raková Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Raková nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace