Nový design webu www.chaty-chalupy-dds.cz

17.10.2013

Dnes 17.10.2013, kdy se spouští nový web na doméně www.chaty-chalupy-dds.cz, se završila několikaměsíční práce na tvorbě nového designu a kvalitnějšího uživatelského prostředí pro výběr dovolené na chatách a chalupách z naší nabídky.

Na tvorbě nového webu se kromě našich zaměstnanců podílela společnost H1.cz, se kterou jsme tvořili zadání. Ve výběrovém řízení byla vybrána společnost PragueBest s.r.o., která se ujala programátorských a grafických prací. Výsledek, který budeme ještě v dalších měsících dolaďovat a plnit obsahem, můžete ostatně posoudit již sami. 

Rádi přivítáme připomínky našich uživatelů a reakce na novou verzi webu. K tomuto účelu můžete využít kontaktní formulář.

Nové funkce webu   

Vyhledávání chat a chalup pro dovolenou

Zcela nově je řešeno vyhledávání chat a chalup pro týdenní dovolenou, ale i pro kratší mimosezónní pobyty (víkendové pobyty a prodloužené víkendy). Levý sloupec webu je plně vyhrazen pro vyhledávací funkce, které umožňují vybrat takřka libovolnou skupinu objektů z naší nabídky dle zájmu klienta. 

Fulltextové vyhledávání

Dalším způsobem, jak vyhledávat na našem webu, je Fulltextové vyhledávání. V pravém horním rohu najdete vyhledávací políčko, které prohledá nejen všechny popisy objektů ale i články a další informace na webu. 

Zobrazení objektů na mapě

Vyhledávat můžete také v interaktivní mapě na stránce pro vyhledávání na mapě. Prohledávat nejvhodnější oblasti pro vaši dovolenou můžete buď přímo v mapě nebo využít interakci vyhledávacího filtru a zobrazení objektů na mapě. 

Rezervace a výběr termínu 

K vylepšením došlo také v rámci procesu objednávání. Při výběru termínu máte nyní možnost vybrat termín buď v ceníku, kde jsou vypsány konkrétní volné termíny, nebo v kalendáři, který umožňuje po kliknutí vybírat týdenní nebo čtrnáctidenní pobyty. 

Kromě zmíněných hlavních úprav došlo k mnoha drobným úpravám, které doufáme, povedou ke zvýšení komfortu při výběru vaší dovolené.

Akceptované poukázky a asociace