Chata Blato

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 7 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1336a

Pronájem chaty Blato - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně zařízená 3-pokojová chata pro 7 osob v malé chatové osadě PŘÍMO NA HRÁZI RYBNÍKA. Obytný pokoj s KRBEM a kuchyňským koutem. Koupelna. 2 ložnice. Neoplocený pozemek: posezení, gril, ohniště. KOUPÁNÍ: přímo u chaty v rybníku, rekreační rybník Osika 3 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Slavonice (historické městečko). CENA od 9.541,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 3-pokojová chata (60 m2) pro 7 osob v malé chatové osadě přímo pod hrází rybníka. Veranda. Chodba. Obytný pokoj (30 m2) je vybaven sedacím a jídelním koutem, krbem, TV a rádiem. Součástí obytného pokoje je také opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Na chatě je pitná voda s větším obsahem železa. Pít tedy doporučujeme balenou vodu. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 140 l. Samostatné WC. Z chodby vedou příkré schody do podkroví (mírně snížené stropy), kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (10 m2) se 2 lůžky a s krásným výhledem na rybník a 2/ (15 m2) s 5 lůžky. Vytápění: dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (1600 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Vypůjčit lze nafukovací člun. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení se neposkytuje!!!

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. enegie. Závěrečný úklid 500,-Kč, nebude-li chata uvedena při odjezdu do původního stavu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Blato je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Blato

Malá vesnička Blato leží v přírodním parku Česká Kanada cca. 18 km jihovýchodně od Jindřichova Hradce (cca. 6 km severovýchodně od Nové Bystřice). Zdejší krásná, mírně zvlněná krajina je ideální k cykloturistice (síť dobře značených cyklostezek s propojením do Rakouska) a k vycházkám do přírody. V okolí lze navštívit také řadu historických pamětihodností. Koupání na rybníku přímo u chaty (20 m), na rekreačním rybníku Osika (3 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (21 km). Tenisové kurty a golf v Nové Bystřici (7 km). Rybaření na rybníku Osika (3 km). Lanový park ve Starém Městě pod Landštejnem (6 km). Restaurace v místě (1 km), nákupy v Nové Bystřici (7 km). Turistické cíle: Nová Bystřice (úzkorozchodná železnice do Jindřichova Hradce), Klášter (pavlánský klášter, Muzeum čs. opevnění), Landštejn (hrad), Slavonice (historické městečko se štítovými domy na náměstí), Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě), Telč (historické náměstí, zámek – památka UNESCO), Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, rybník Vajgar), Červená Lhota (zámek), Stráž nad Nežárkou (Muzeum Emy Destinové), Třeboň (historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), výlety do Rakouska.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Blato

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rybníku přímo u chaty (20 m), na rekreačním rybníku Osika (3 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (21 km).
Rybaření v okolí Rabaření na rybníku Osika (3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Nové Bystřici (7 km)
Golf v okolí Golf v Nové Bystřici (7 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Blato: Chata Jižní Čechy, Chata Česká Kanada, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Blato Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Blato nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace