Chalupa Zaječí

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 12 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1755

Rodinná dovolená

Novinka 2017

Chata na víkend


Pronájem chalupy Zaječí - podrobný popis

Kvalitně zařízená zrekonstruovaná 4-pokojová chalupa (130 m2) leží na okraji vinařské obce Zaječí a nabízí pronájem pro max. 12 osob. Do chalupy se vstupuje přes bývalou garáž. Zde si hosté mohou odložit jízdní kola. Následuje předsíň a obytná místnost (30 m2), která je vybavena sedací soupravou (gaučem), jídelním a kuchyňským koutem a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a el. konvice. Z obytné místnosti se dále pokračuje do chodby (verandy) s posezením, z které jsou přístupny všechny 3 ložnice a terasa. Ložnice jsou dispozičně zařízeny následovně: 1/ (20 m2) s dvojlůžkem, 2 lůžky, dětskou postýlkou a TV, 2/ (18 m2) s dvojlůžkem, 2 lůžky a TV a 3/ (15 m2) s dvojlůžkem, patrovou postelí a TV. V chalupě se dále nachází 2 koupelny (obě se sprchovým koutem, WC a umyvadlem, bojler 85 l  a 65 l) a samostatné WC. V chalupě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Topení: el. přímotopy. Nekuřácký objekt. K chalupě náleží oplocená zahrada (220 m2). Hosté mohou na zahradě využít nadzemní zahradní bazén (průměr 3,6 m), zahradní sprchu, houpačky, pískoviště, venkovní posezení na terase a přenosný gril. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Zahradní bazén (průměr 3,6 m).
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,7 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Zaječí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na podzim 2023 a na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy přes prosincový advent. S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na jaře 2024. Objednávat tak již lze pronájem chaty na Velikonoce 2024.

Chalupa  Zaječí je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 4 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Zaječí

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Zaječí

 • Vinařská obec Zaječí leží v malebné jihomoravské krajině nedaleko CHKO Pálava v blízkosti vodního díla Nové Mlýny cca. 15 km severovýchodně od Mikulova a cca. 27 km severozápadně od Břeclavi. Okolí Zaječí a celá Jižní Morava vůbec je ideální k cykloturistice, k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Na své si přijdou také obdivovatelé historických pamětihodnosti, kterých se v okolí nachází nespočet. Koupání na koupalištích v Hustopečích (11 km) nebo v Mikulově (15 km), na přehradě Nové Mlýny (od 6 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (23 km). Tenisové kurty v místě (0,2 km). Posilovna v Hustopečích (11 km). Rybaření na přehradě Nové Mlýny (od 6 km). Restaurace a nákupy (0,7 km) v místě.

Turistické cíle.

 • Zaječí (rozhledny Maják a Dalibor, kostel sv. Jana Křtitele),
 • CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu),
 • Dolní Věstonice (archeologická expozice),
 • Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu),
 • Lednicko-valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, Minaret, Janův hrad, Apollónův chrám, Tři grácie, kaple Sv. Huberta, Dianin chrám, památka zapsána na seznam UNESCO),
 • Břeclav (zámek Pohansko, plavby lodí po řece Dyji do Lednicko-valtického areálu),
 • Velké Pavlovice (Opilé sklepy - netypická ulička vinných sklepů, rozhledna Slunečná),
 • vinařská obec Bořetice (rozhledna Kraví Hora, v Bořeticích se nachází 260 vinných sklepů, které dohromady tvoří tzv. Svobodnou spolkovou republiku Kraví hora, tato republika má svoji ústavu, prezidenta, vládu, vojsko, pasy a měnu),
 • Boleradice (rozhledna Nedánov),
 • Morkůvky (Muzeum generálporučíka Františka Peřiny – expozice legendárního pilota 2. světové války),
 • Klobouky u Brna (Národopisné muzeum, větrný mlýn),
 • Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy),
 • Starý Poddvorov (větrný mlýn),
 • Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží),
 • Hustopeče (Městské muzeum, Mandloňová naučná stezka, rozhledna),
 • Židlochovice (zámecký park, rozhledna Výhon),
 • Rajhrad (benediktinský klášter s Památníkem písemnictví na Moravě),
 • Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, loděnice - projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie),
 • Mikulčice (Slovanské hradiště),
 • Brno (hrad a pevnost Špilberk, vila Tugendhat, zoologická zahrada, Brněnská přehrada, …).

Lázně v okolí

 • Lednice (15 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Zaječí

Cyklotrasy v okolí Přes Zaječí vede cyklotrasa č. 5066 a cyklotrasa Velkopavlovická.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Hustopečích (11 km) nebo v Mikulově (15 km), na přehradě Nové Mlýny (od 6 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (23 km).
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Nové Mlýny (od 6 km).
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,2 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Hustopečích (11 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Zaječí Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Zaječí nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace