Chalupa Vyhnánov

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0952

Pronájem chalupy Vyhnánov - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Chalupa resp. samostatná 2-pokojová polovina chalupy pro 4 osoby. Obytná místnost s KRBOVÝMI KAMNY. Kuchyně. Ložnice. HERNA se STOLNÍM TENISEM. OPLOCENÁ ZAHRADA: zahradní nábytek, ohniště. KOUPALIŠTĚ ve Skutči 12 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: skanzen Veselý Kopec. CENA od 7.938,-Kč/objekt/týden.

Chalupa resp. samostatná 2-pokojová polovina chalupy (50 m2) pro 4 osoby. Samostatný vchod. Herna se stolním tenisem, total gymem a činkami. Průchozí obytná místnost (24 m2) je vybavena sedacím koutem, krbovými kamny a TV. V kuchyni (12 m2) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Ložnice se 3 lůžky a rozkl. gaučem pro 1 osobu. Vytápění: el. přímotopy a dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (1800 m2), která je společná s majitelem, je k dispozici zahradní nábytek a ohniště. Oplocené parkování. Majitel obývá druhou, zcela samostatnou polovinu chalupy a vlastní psa (rhodeský ridgeback).
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie (paušální poplatek 300,-Kč/týden).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Vyhnánov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Vyhnánov

Vesnička Vyhnánov leží na severní straně Českomoravské vrchoviny (na úpatí Žďárských vrchů) asi 7 km od Hlinska. Zdejší zvlněná krajina je vhodná k cykloturistice, k vycházkám do přírody i k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupaliště ve Skutči (12 km). Krytý bazén, tenisové kurty a posilovna v Hlinsku (7 km). Jízda na koni a golf ve Svobodných Hamrech (18 km). Restaurace v Dřeveši (5 km), nákupy ve Včelákově (1 km). Turistické cíle: Ležáky (památník obětem vypálení obce za 2. světové války), Litomyšl (zámek, památka UNESCO), Polička (historické město, rodný dům hudebního skladatele Bohuslava Martinů), Košumberk (hrad), Veselý kopec (Skanzen – Soubor lidových staveb Vysočina), Hlinsko (Betlém – Soubor lidových staveb Vysočina), Svobodné Hamry (hamr – technická památka), Žďárské vrchy (výšlapy na Žákovu horu, na Devět skal, k Malinské skále), Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – památka UNESCO, Muzeum knihy na zámku), Slatiňany (zámek), Chrudim (Loutkařské muzeum).

Lyžování v okolí

Nejbližší sjezdovka u Hlinska v Čechách (10 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Vyhnánov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Vyhnánov Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Vyhnánov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace