Chalupa Volichov

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 3 osoby
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 0867

Pronájem chalupy Volichov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojová chalupa pro 2 – 3 osoby v malé obci. Obytná místnost s KRBOVÝMI KAMNY. Ložnice. Kuchyně. OPLOCENÁ ZAHRADA (dvůr): BAZÉN (Ø 3 m, hloubka 0,9 m), STOLNÍ TENIS, venkovní posezení u krbu. KOUPALIŠTĚ v Humpolci 15 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Světlá nad Sázavou (zámek, historické podzemí). CENA od 6.202,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová chalupa (60 m2) pro 2 – 3 osoby v malé obci. Veranda. Chodba. Průchozí obytná místnost (20 m2) je vybavena posezením, krbovými kamny a TV (pouze 2 programy). Na obytnou místnost navazuje ložnice (20 m2) s manželskou postelí, lůžkem a Playstation. V kuchyni (15 m2) je k dispozici 1-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, sporák na tuhá paliva, jídelní kout a rádio. V objektu pouze užitková voda. K dispozici je 5 5-litrových barelů pitné vody. Koupelna s vanou a pračkou. Samostatné WC. Vytápění: dřevem v krbových kamnech + el. přímotop. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (dvoře) (150 m2) je k dispozici bazén (Ø 3 m, hloubka 0,9 m), stolní tenis a zastřešené venkovní posezení u krbu. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Volichov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Volichov

Malá vesnička Volichov leží na Českomoravské vrchovině asi 10 km západně od Havlíčkova Brodu. Zvlněná krajina Vysočiny nabízí spoustu možností pro vyznavače cykloturistiky, nenáročné turisty, obdivovatele historických pamětihodností a také pro ty, kteří si chtějí jen odpočinout od ruchu velkých měst. Koupaliště v Humpolci nebo Havlíčkově Brodu (15 km). Tenisové kurty a posilovna v Havlíčkově Brodu (15 km). Restaurace a nákupy v Lipnici nad Sázavou (3 km). Turistické cíle: Lipnice nad Sázavou (mohutná zřícenina gotického hradu, muzeum Jaroslava Haška, každoročně se zde koná festival Haškova Lipnice, folkové festivaly; letní kino), Světlá nad Sázavou (zámek, středověké podzemí, sklárna, východisko do Posázaví, Stvořidla – kaňon Sázavy), Ledeč nad Sázavou (hrad), Havlíčkův Brod (památník K. H. Borovského), Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit), Orlík (zřícenina hradu), Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuského na Zelené hoře – památka zapsána na seznamu UNESCO), Jihlava (katakomby, ZOO).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Volichov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Volichov Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Volichov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace