Chata Vlčkovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1163

Skvělá cena


Pronájem chaty Vlčkovice - podrobný popis

Zděná 3-pokojová chata (50 m2) pro 5 osob v chatové osadě 3 km od přehrady Pastviny. Veranda. Předsíň. V kuchyňce, která je propojená s obytným pokojem (celkově 25 m2), je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. V kuchyni teče jen studená voda. Obytná pokoj je pak vybaven posezením, jídelním koutem, kamny, TV a HI-FI věží. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Z chodby vedou příkřejší schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 3 lůžky a 2/ (9 m2) se 2 lůžky. Topení: dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (400 m2), který se mírně svažuje, se nachází venkovní posezení se slunečníkem a ohniště. Neoplocené parkování. Povolena jsou jen malá psí plemena (do 30 cm)!

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 300 m.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden. Povolena jsou jen malá psí plemena (do 30 cm).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Vlčkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Vlčkovice

Vesnička Vlčkovice leží v Orlických horách v blízkosti Pastvinské přehrady, asi 12 km východně od Žamberku. Zvlněná krajina Orlických hor je vhodná pro milovníky turistiky i cykloturistiky (značená síť cyklostezek). Výhodná je blízká poloha k přehradě Pastviny (3 km), kde je možnost koupání, vodních sportů a rybaření. Koupání také na koupališti v Žamberku (12 km). Tenisové kurty v Žamberku (12 km). Restaurace v místě (1,5 km), nákupy v Pastvinách (4 km). Turistické cíle: krásy Orlických hor (naučná stezka Zemská brána, Suchý vrch s rozhlednou, Velká Deštná, …), Bouda a Hanička (dělostřelecké tvrze z druhé světové války), Králíky (Vojenské muzeum, poutní kostel P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží, rozhledna Val), Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského), Litice (hrad), Potštejn (zřícenina hradu), Letohrad (Muzeum řemesel), Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše), Vamberk (Muzeum krajek), Častolovice a Rychnov nad Kněžnou (zámky).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Vlčkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přehradě Pastviny (3 km) nebo na koupališti v Žamberku (12 km)
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Pastviny (3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Žamberku (12 km)

Dotazy k pronájmu chaty Vlčkovice Položit dotaz

Vloženo: 6.4.2015

Dobrý den, je možné pronajmout si chatu pro 4 dospělé osoby, jedno pětileté dítě a jednoho kojence ? Cestovní postýlku pro miminko bychom si vzali s sebou nebo je možné ji zapůjčit od Vás?

Vážená paní Glosová,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chaty 1163 Vlčkovice. Ano, překročení kapacity o 1 dítě ve vlastní cestovní postýlce by mělo být možné. Cestovní postýlka není k dispozici, je třeba si vzít vlastní.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci si můžete zadat také online přes online rezervační formulář na našich webových stránkách - ceník, volné termíny, rezervační formulář chaty 1163 Vlčkovice.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace