Chalupa Vlčatín

6 ložnic
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 22 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 1104

Chata na víkend


Pronájem chalupy Vlčatín - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Kvalitně a nadstandardně vybavená prostorná 8-pokojová chalupa pro až 22 osob v malé obci. Společenská místnost: KRB, KULEČNÍK, STOLNÍ FOTBAL, EL. ŠIPKY. Kuchyně. Obytná místnost s kuchyňským koutem. 6 ložnic. 5 koupelen. Oplocený pozemek: posezení, krb, ruské kuželky. KOUPALIŠTĚ ve Velkém Meziříčí 10 km. CYKLOTURISTIKA. CENA od 25.543,-Kč/objekt/týden.

Kvalitně a nadstandardně vybavená prostorná 8-pokojová chalupa (620 m2) pro až 22 osob v malé obci. Předsíň. Chodba. Botárna. Kolárna (možnost úschovy jízdních kol). Společenská místnost je vybavena jídelním prostorem, krbem, TV+SAT, DVD přehrávačem, Wi-Fi, kulečníkem (billiard), stolním tenisem, stolním fotbalem, a elektronickými šipkami. V kuchyni jsou k dispozici 2 plynové plotny (9 hořáků), el. trouba, 2 ledničky, 3 mikrovlnné trouby, překapávač, el. konvice a velký jídelní kout. Dále se v přízemí nachází obytná místnost se sedací soupravou, kuchyňským a jídelním koutem, TV+SAT, DVD přehrávačem a Wi-Fi. V kuchyňském koutě je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. Na obytnou místnost navazuje samostatná 2-lůžková ložnice. Koupelna ze sprchovým koutem a WC. 3x samostatné WC. Po mírně příkřejších schodech z obytné místnosti je vstup do ložnice se 6 lůžky. Po schodišti z chodby je pak dostupné podkroví s dalšími 4 ložnicemi: 1/ a 2/ se 3 lůžky, 3/ a 4/ se 4 lůžky. Ke každé z těchto 4 ložnic náleží samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. Centrální plynové topení. Nekuřácký objekt. Na oploceném pozemku (240 m2) je k dispozici venkovní posezení pro 10 osob, zahradní krb a ruské kuželky. Lze vypůjčit také petangue a badminton. Oplocené parkování pro 5 aut, další místa neoplocená. Chalupu lze objednat také pro počet 14 osob a méně s tím, že pravá část chalupy (obytná místnost, 2-lůžková a 6-lůžková ložnice, 1 koupelna a 1 samostatné WC) bude uzamčena.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady dřevěný plot
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně 2 plynové plotny (9 hořáků), el. trouba, 2 ledničky, 3 mikrovlnné trouby, překapávač a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Rudíkově (1,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč. Vratná kauce 6000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Vlčatín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Vlčatín

Vesnička Vlčatín leží v jihovýchodní části Českomoravské vrchoviny mezi městy Třebíč a Velké Meziříčí. Zdejší mírně zvlněná krajina je vhodná k cykloturistice (značená síť cyklostezek) i k vycházkám do přírody. Koupání na koupališti ve Velkém Meziříčí (10 km) nebo v aquaparku Vodní ráj v Jihlavě (35 km). Tenisové kurty v Rudíkově (1,5 km). Posilovna ve Velkém Meziříčí (10 km). Restaurace a nákupy v Rudíkově (1,5 km). Turistické cíle: Rubačka (rozhledna), Velké Meziříčí (zámek, Židovské muzeum), Budišov (zámek s expozicí Zoologického muzea), Třebíč (bazilika Sv. Prokopa, Židovská čtvrť – památka UNESCO), Náměšť nad Oslavou (zámek), Kralice nad Oslavou (památník Bible Kralické a bratrské tiskárny), přehrada Dalešice (přírodní koupání, plavba parníkem, nejvyšší hráz v ČR o výšce 100 m s vyhlídkovou terasou), Jihlava (historické centrum, katakomby, Zoologická zahrada), Telč (zámek se zámeckou zahradou a parkem, historické náměstí ze štítovými domy, věž a kostel sv. Ducha, Galerie Jana Zrzavého – památka UNESCO), Brno (hrad Špilberk, vila Tugendhat, katedrála Petrov, kulturní i obchodní centrum).

Lyžování v okolí

Velké Meziříčí (10 km): 2 vleky, délka sjezdovek: 350 m, umělé zasněžování, večerní osvětlení, snowboarding, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Vlčatín

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti ve Velkém Meziříčí (10 km) nebo v aquaparku Vodní ráj v Jihlavě (35 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Rudíkově (1,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Velkém Meziříčí (10 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Vlčatín 14× Položit dotaz

Vloženo: 10.7.2012

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda je možné si pronajmout tuto chatu v termínu do 31.8.-2.9.2012 pro 20 osob?

Pokud ano, jaká by byla cena?

Děkuji za informaci

Pospíšilová
Vážená paní Pospíšilová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 1118 Lipnice a chalupu 1104 Vlčatín.


Chalupa Lipnice je do 1.9.2012 obsazená, víkendový termín Vám tedy nabídnout nemůžeme.


Na chalupě 1104 Vlčatín je termín 31.8.-2.9.2012 předběžně volný (na vyžádání u majitele).
Cena: 12.440,- Kč/14-22 osob/2 noci. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 0,-Kč. Vratná kauce 6000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.


V případě zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 23.5.2012

Napište mi, prosím, zda je možno ubytovat se v termínu od 4.7. do 8.7. 2012
počet osob 22
děkuji, Stolaříková
Vážená paní Stolaříková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 1104 Vlčatín.


V hlavní letní sezóně (červenec - srpen) nabízíme pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, kratší pobyty bohužel nelze objednat. Děkujeme za pochopení.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace