Chata Vlachy

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0642

Pronájem chaty Vlachy - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše zařízená 2-pokojová chata v zahradě majitele na kraji obce. Kuchyně. Ložnice. KOUPÁNÍ na TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI Bešeňová 6 km nebo v AQUAPARKU TATRALANDIA 18 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: dřevěný kostel ve Svätom Kríži. CENA od 5.936,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše zařízená 2-pokojová chata (40 m2) v zahradě majitele (600 m2) na kraji obce. Vstup přes malou terasu s posezením. Předsíň. V kuchyni (15 m2) je k dispozici el. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout, lůžko a rádio. Ložnice (17 m2) s dvojlůžkem, lůžkem a TV. Koupelna s vanou a WC. El. topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování. Majitel chová kozy, drůbež a psa.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Vlachy je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Vlachy

Obec Vlachy leží v podhůří Nízkých Tater, asi 14 km od Liptovského Mikuláše. Oblast Liptova je ideální pro turisty, cykloturisty, milovníky vody, koupání a vodních sportů a zároveň pro ty, kteří mají rádi historické památky a odpočinek. Koupání: Bešeňová (6 km) – termální koupaliště, aquapark Tatralandia (tobogány, vodní atrakce, termální voda) u Liptovského Mikuláše (18 km), vodní nádrž Liptovská Mara – pláž v Liptovském Trnovci (15 km) – jachting, půjčovna loděk, minigolf. Tenisové kurty, posilovna, squash a krytý bazén v Liptovském Mikuláši (16 km). Rybaření na Liptovské Maře (4 km). Nákupy (0,3 km), restaurace v Malatínách (5 km). Turistické cíle: Svätý Kríž (dřevěný kostel), Havranok (archeologická lokalita keltské kultury), Demänovská dolina (krasové jeskyně), Vlkolinec a Pribylina (skanzeny lidové architektury), horské túry na Chabanec, Križské sedlo, Chopok a Ďumbier, do Prosiecké a Kvačianské doliny.

Lázně v okolí

Bešeňová (6 km): léčba pohybového aparátu a horních cest dýchacích. Lúčky (14 km): léčba ženských onemocnění. Liptovský Ján (24 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Vlachy

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Vlachy Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Vlachy nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace