Chata Vlachovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1164

Rodinná dovolená

Chata na víkend


Pronájem chaty Vlachovice - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová zděná chata (83 m2) pro 4 osoby na kraji chatové osady nedaleko lesa. Zádveří. Chodba. Obytný pokoj (32 m2) je vybaven sedacím a jídelním koutem, krbovými kamny, TV+SAT a HI-FI věží; vstup na terasu s výsuvnou stříškou. Součástí obytného pokoje je také opticky oddělný kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou. Z obytného pokoje vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí otevřená (27 m2) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, dětskou postýlkou a TV+SAT; vstup na balkon s výhledem na les a 2/ (14 m2) se 2 lůžky. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (400 m2), kterou ještě z větší části lemuje živý plot, který zaručuje dostatečné soukromí, je k dispozici venkovní posezení, ohniště a pískoviště pro děti. Možnost úschovy jízdních kol a vypůjčení hraček pro děti. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 50 m.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice.
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a plynu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Vlachovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně jsou k dispozici  víkendové pobyty v dubnu a květnu 2023. S předstihem si můžete naplánovat i velikonoční pobyt 2023 nebo některý z termínů květnových státních svátků.

Chata  Vlachovice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 900,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Vlachovice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Vlachovice

Rekreační oblast mezi Novým Městem na Moravě a obcí Vlachovice leží v nejvyšší položené části Českomoravské vrchoviny ve Žďárských vrších. Okolí nabízí skvělé podmínky k turistice (Harusův kopec, Pasecká skála, Devět skal, Žákova hora, Malinská skála, pramen Svratky), k cykloturistice (síť značených cyklostezek) i k odpočinku. V zimě je v okolí řada běžeckých tras (běžecký areál u Skihotelu je vzdálen jen 1,5 km), nedaleko se také nachází skiareál na Harusově kopci (2 km). Koupání na přírodním koupališti (2,5 km) v místě, na rekreačním rybníku Sykovec (2 km) nebo Medlov (2,5 km). Krytý bazén, tenisové kurty a minigolf v místě u Skihotelu (1,5 km). Jízda na koni na Blatinách (7 km). Rybaření na rybníku Sykovec (2 km). Restaurace v místě u Skihotelu (1,5 km), nákupy v místě (1 km). Další restaurace a možností nákupu v Novém Městě na Moravě (4 km). Turistické cíle: Nové Město na Moravě (Horácké muzeum), Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuského na Zelené hoře – památka UNESCO, Muzeum knihy v místním zámku), Pernštejn (hrad), Zvole (Westernové městečko Šiklův mlýn), Dolní Rožínka (strašidelný zámek), Veselý Kopec (skanzen lidové architektury), Polička (rodný dům hudebního skladatele Bohuslava Martinů, historické centrum).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Vlachovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v místě (2,5 km), rekreační rybník Sykovec (2 km), rekreační rybník Medlov (2,5 km)
Rybaření v okolí Rybaření na rybníku Sykovec (2 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni na Blatinách (7 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1,5 km)

Dotazy k pronájmu chaty Vlachovice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Vlachovice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace