Chata Víchová nad Jizerou

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Lyžování v okolí
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0418

Pronájem chaty Víchová nad Jizerou - podrobný popis

3-pokojová chalupa (60 m2) pro 6 osob na polosamotě nad obcí. Předsíň. Chodba. Obytná místnost (24 m2) je vybavena jídelním koutem, kachlovými kamny, TV+SAT a rádiem. Součástí je také opticky oddělený kuchyňský kout. V něm jsou k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2 ložnice: 1/ (16 m2) se 2 lůžky a manželskou postelí, 2/ (10 m2) se 2 lůžky. Koupelna s vanou, WC a pračkou – bojler 120 l. Samostatné WC. Topení na tuhá paliva nebo el. přímotopy. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (1000 m2) je k dispozici bazén (Ø 4,8 m, 1 m hloubka), šipky, altánek s posezením a zahradní kuchyňkou (lednice, el. vařič, výčepní zařízení), přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování. Pozn.: Možnost zprostředkovat jízdu na sněžném skútru. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. 3 koše dřeva 200,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Víchová nad Jizerou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Víchová nad Jizerou

Klidná obec Víchová nad Jizerou leží v jihozápadní části Krkonoš, asi 5 km severozápadně od Jilemnice. Celé Krkonoše (národní park 400 km2) jsou protkány řadou turistických i cyklistických stezek, v zimě jsou zde nejlepší lyžařské podmínky v republice. Koupání v Jilemnici (5 km) nebo ve Vrchlabí (9 km). Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén v Jilemnici (5 km). Jízda na koni v Kněžicích (8 km) nebo v Janově hoře (8 km). Golf v Semilech (18 km). Restaurace a nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: krásy Krkonoš – Sněžka (1602 m n. m.), Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe; Muzeum Krkonoš ve Vrchlabí, Bozkovská jeskyně, Český ráj.

Lyžování v okolí

Vítkovice (4 km) (733-765 m. n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek: 2,6 km, lehká až středně těžká obtížnost, umělé zasněžování, večerní lyžování. Benecko (8 km) (610-920 m. n. m.): 8 vleků, délka sjezdovek: 2,5 km, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboarding, 40 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a servis. Horní Mísečky (15 km) (1000-1235 m. n. m.): 1 lanovka, 7 vleků, délka sjezdovek: 11,5 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboarding, snowtubing, 50 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a servis.

Lázně v okolí

Janské Lázně (30 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Víchová nad Jizerou

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Víchová nad Jizerou Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Víchová nad Jizerou nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace