Chata Věžná

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0208

Pronájem chaty Věžná - podrobný popis

Moderní zděná 4-pokojová chata (cca 70 m2) pro 6 osob na okraji obce u lesa. Předsíňka. Obývací místnost (24 m2) s terasou (možnost posezení, výhled na lesy) s jídelním koutem, sedací soupravou, TV, rádiem. Kuchyňka je zařízena ledničkou, el. sporákem (4 plotýnky, trouba), mikrovlnnou troubou, el. konvicí a jídelním koutem pro 3 osoby. Koupelna s vanou, samostatné WC. V patře (příkré schody) je šatní kout a 3 ložnice – jedna s manželskou postelí a dva pokoje s vysouvací postelí (pro á 2 osoby). Topení tuhými palivy. Neoplocený pozemek, přenosný gril, garáž.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně lednička, el. sporák (4 plotýnky, trouba), mikrovlnná trouba, el. konvice
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Utěrky a ručníky s sebou, povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Utěrky, ručníky s sebou. Povlečení je v ceně pobytu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Věžná je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Věžná

Skupina chat za malou klidnou obcí Věžná, uprostřed lesů Českomoravské vysočiny 12 km od Bystřice nad Pernštejnem. Ideální pro turistiku, cykloturistiku, houbaření. Okolí dominuje hrad Pernštejn (4 km) u městečka Nedvědice (6 km) s koupalištěm, restauracemi. Koupaliště a restaurace v Rožné (2 km). Krytý bazén, koupaliště s mořskou vodou v Bystřici. Jízda na koni ve Smrčku (7 km). Nákupy ve Věžné (0,3 km). Výlety: Ždár nad Sázavou (30 km) - Muzeum historie knihy, krytý bazén, posilovna, jízda na koni; Předklášteří (20 km) - klášter s proslulou Santiniho bránou Porta coeli; westernové městečko Šiklův mlýn ve Zvoli (9 km); sochy Blanických rytířů ve skále u Rudky u Kunštátu (30km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Věžná

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Věžná Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Věžná nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace