Chata Velké Vrbno

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Lyžování v okolí
Sauna
Číslo chaty: 0736

Pronájem chaty Velké Vrbno - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nová luxusně zařízená chata pro 8 osob na nádherném místě. Ubytování ve 2 samostatných 2-pokojových apartmánech. SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST: KRB, STOLNÍ FOTBAL, DĚTSKÝ KOUTEK. SAUNA. ZAHRADA: ZASTŘEŠENÝ BAZÉN (7 x 5 x 1,2 m), HŘIŠTĚ PRO MÍČOVĚ HRY, DĚTSKÉ HŘIŠTĚ. LYŽOVÁNÍ od 100 m. CENA od 21.791,-Kč/objekt/týden.

Nová luxusně zařízená chata pro 8 osob na nádherném místě nad osadou Velké Vrbno. Ubytování je rozděleno do 2 samostatných 2-pokojových apartmánů (á 45 m2) v 1. patře chaty. Společný venkovní vchod s majitelem. Schodiště do 1. patra. Vstup do apartmánů. Každý apartmán se skládá z obytného pokoje, který je vybaven sedací soupravou (rozkládací gauč pro 2 osoby), jídelním a kuchyňským koutem (2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice), TV+SAT a rádiem. Ložnice se 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 250 l. Přízemí chaty má majitel uzavřeno pro vlastní potřebu a příležitostně jej využívá. V suterénu chaty je k dispozici společenská místnost (27 m2), která je vybavena sedací soupravou, stolem a židlemi, krbem, stolním fotbalem, dětským koutem, barovým pultem a TV+SAT. Dále odkládací prostor pro lyže, samostatné WC a sauna s ochlazovanou (perličková vana a sprchový kout). Sauna je k dispozici po domluvě s majitelem. El. topení. Nekuřácký objekt. Na neoplocené zahradě (2500 m2) se nachází zastřešený bazén (7 x 5 x 1,2 m), hřiště pro míčové hry, dětské hřiště (skluzavka, houpačky) a zastřešené venkovní posezení s krbem a grilem.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Velké Vrbno je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Velké Vrbno

Malá horská osada Velké Vrbno leží asi 40 km severně od Šumperka v blízkosti Starého města pod Sněžníkem. Hornatá krajina Jeseníků nabízí ideální podmínky k turistice, cykloturistice a zároveň k odpočinku a relaxaci. V zimě jsou zde výborné lyžařské možnosti. Koupání na termálním koupališti ve Velkých Losinách (35 km) nebo na koupališti v Králíkách (35 km). Tenisové kurty a jízda na koni ve Starém Městě pod Sněžníkem (7 km). Restaurace na Paprsku (0,8 km), nákupy ve Starém Městě pod Sněžníkem (7 km). Turistické cíle: horské túry na Paprsek, Kralický Sněžník k pramenu řeky Moravy, Červenohorské sedlo, Keprník, Šerák, Praděd (nejvyšší hora Jeseníků - 1491 m. n. m.); přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, renesanční zámek, lázeňský areál a papírna z počátku 16. století (technická památka) ve Velkých Losinách, krasová jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, město Šumperk, zámek v Javorníku, poutní kostel Nanebevzetí P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží v Králíkách.

Lyžování v okolí

Lyžařské středisko Paprsek a Olšanka (od 0,1 km od chaty) jsou součástí lyžařské oblasti Kralický Sněžník Staroměstsko. Přímo u chaty 1 vlek o délce 1 km na který navazují další 2. Středisko je uměle zasněžováno. Výborné podmínky také pro běžkaře.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Velké Vrbno

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Velké Vrbno Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Velké Vrbno nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace