Chata Velké Dářko

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 9476

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Velké Dářko - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chata (60 m2) pro 4 - 5 osob v chatové osadě u lesa jen 400 m od rybníka Velké Dářko. Vstup přes malou terasu s venkovním posezením. Malá předsíň. Obytný pokoj (20 m2) je vybaven jídelním koutem, krbem, gaučem a TV+SAT. V kuchyňce je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, kávovar, mikrovlnná trouba, topinkovač a umyvadlo. Sprchový kout – bojler 80 l. Samostatné WC. V podkroví (mírně snížený strop) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (10 m2) se 3 lůžky a 2/ (10 m2) se 2 lůžky. Společný balkon pro obě ložnice. El. topení. Na zahradě (350 m2), která je z větší části oplocena živým plotem, je k dispozici stolní tenis, houpací lavice, houpačky, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady živý plot
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), kávovar, mikrovlnná trouba, topinkovač a lednička.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Hospůdka s občerstvením (400 m), restaurace ve Škrdlovicích (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možné na místě zapůjčit za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Velké Dářko je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Velké Dářko

Chatová osada u rekreačního rybníka Velké Dářko leží v nejvyšší položené části Českomoravské vrchoviny ve Žďárských vrších, cca. 7 km severně od Žďáru nad Sázavou. Na své si přijdou milovníci koupání a vodních sportů, ale také turisté a cykloturisté. V okolí lze navštívit několik cenných historických pamětihodností. Koupání a vodní sporty (upravený přístup k vodě) v rekreačním rybníku Velké Dářko (0,4 km) s možností občerstvení v místních hospůdkách. Krytý bazén (aquapark), tenisové kurty, posilovna a squash ve Žďáře nad Sázavou (8 km). Golf ve Svratce (20 km). Rybaření na vodní nádrži Pilská (7 km). Restaurace a nákupy ve Škrdlovicích (2 km), občerstvení u rybníku Velké Dářko (0,4 km). Turistické cíle: Žďárské vrchy (naučná stezka kolem Velkého Dářka, Devět skal, Tisůvka, Žákova hora, Pasecká skála, Malinská skála), Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – památka UNESCO, Muzeum Knihy ve zdejším zámku), Veselý kopec a Hlinsko v Čechách (Skanzen lidové architektury), Polička (historické centrum, rodný dům hudebního skladatele Bohuslava Martinů), Svojanov (hrad), Pernštejn (hrad), Zvole (Westernové městečko Šiklův mlýn), Dolní Rožínka (strašidelný zámek), Karasín (rozhledna).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Velké Dářko

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání na rekreačním rybníku Velké Dářko (0,5 km). Krytý bazén (aqupark) ve Žďáře nad Sázavou (8 km)
Rybaření v okolí Rybaření na nádrži Pilská (7 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Žďáře nad Sázavou (8 km)
Golf v okolí Golf ve Svratce (20 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Žďáře nad Sázavou (8 km)

Dotazy k pronájmu chaty Velké Dářko Položit dotaz

Vloženo: 11.3.2014

Dobrý den.Měli bychom zájem o pronájem chaty na 2 týdny, od 5. - 19. 7 .2014. Cena je však pro nás vysoká, byla by možná nějaká sleva? Např 15 000 - 16 000,- za 2 týdny?Děkuji.S pozdravem Eva Abrhamová

Vážená paní Abrhamová,

děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 9476 Velké Dářko. U této chaty není nastavena sleva a tak Vám ji nemůžeme poskytnout. Rádi bychom Vás však upozornili na náš slevový program, který využívá celá řada našich zákazníků. Možná jej budete moci využít také.

V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici také na bezplatné zákaznické lince 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 8.9.2012

Dobrý den máme zájem o ubytování od 19.9-22.9na chatě č.9476.Pokud nebude ,volná mužou být ijiné v
této lokalitě v tomto termínu např.č.1270,č.1269.
Odpověd o ubytování a ceně prosím na E-mail.

Děkuji Ott.
Vážený pane Ott, děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 9476 Velké Dářko (popř. o 1270 a 1269). Bohužel Vám musíme sdělit, že chaty se pronajímají pouze v týdenních turnusech od soboty do soboty. Děkujeme za pochopení.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace