Chalupa Trutnov-Poříčí

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Lyžování v okolí
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 0607

Chata na víkend


Pronájem chalupy Trutnov-Poříčí - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nově zrekonstruovaná, stylově zařízená 4-pokojová poloroubená chalupa (230 m2) pro 8 osob ve velké oplocené zahradě na kraji obce. Obytná místnost: KRB, STOLNÍ TENIS. 3 ložnice. SAUNA. ZAHRADA: BAZÉN (2 x 4,5 x 1,2 m). TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ: Petříkovice 3 km (skibus), Mladé Buky 13 km. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

Nově zrekonstruovaná, stylově zařízená 4-pokojová poloroubená chalupa (230 m2) pro 8 osob na velkém oploceném pozemku na kraji obce u cesty. Vstup do chodby přes krytou terasu. V kuchyni (13 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, myčka na nádobí, kávovar, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Velká obytná místnost (36 m2) je vybavena sedacím koutem, TV+SAT, krbem a stolním tenisem. Koupelna s rohovou vanou, pračkou a saunou. 2 samostatné WC. V přízemí se dále nacházejí 2 ložnice: 1/ 3 lůžka (2 vedle sebe) a 2/ 2 vedle sebe stojící lůžka. Příkřejší schody do 1. patra. Tam je k dispozici průchozí chodba a ložnice se 3 lůžky. Topení elektrické nebo na tuhá paliva. Na oplocené zahradě (4 500 m2) se nachází bazén (2 x 4,5 x 1,2 m), venkovní posezení, přenosný gril, ohniště a rybník, který přes zimu zamrzá. Oplocené parkování. Nekuřácký objekt. 30 m železnice.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady plot
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, myčka na nádobí, kávovar, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno pronajmout (popl. 50,-Kč/lůžko/výměna).

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dříví.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Trutnov-Poříčí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Trutnov-Poříčí

Příměstská část města Poříčí a samotné město Trutnov leží ve východní části Krkonoš. Nejvyšší české hory Krkonoše (národní park 400 km2) jsou protkány řadou turistických i cyklistických stezek, v zimě jsou zde nejlepší lyžařské podmínky v republice. Koupaliště, krytý bazén, tenisová hala, squash, posilovna v místě (1,5 km). Restaurace (0,5 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: krásy Krkonoš – Sněžka (1602 m n. m.), Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, prameny Úpy, přírodní rezervace Černohorská rašelina nebo Rýchory; Vojenské muzeum v pevnosti Stachelberg, Muzeum Krkonoš ve Vrchlabí, barokní špitál Kuks, pevnost Josefov u Jaroměře, Safari ve Dvoře Králové nad Labem, Adršpašsko-teplické skály, Český ráj. Výlety do Polska: nejvýše položené přehradní jezero v Polsku Bukówka, jedna z nejcenějších architektonických památek v Polsku – klášter s barokním kostelem v Krzeszów.

Lyžování v okolí

Petříkovice (3 km) (440 - 600 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 3,9 km, náročnost středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Mladé Buky (13 km) (550-670 m n. m.): 1 lanovka, 8 vleků, délka sjezdovek: 5,1 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Žacléř – Prkenný Důl (18 km) (570 - 830 m. n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 5,1 km, náročnost lehká až těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 28,8 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Černá hora – Jánské Lázně (22 km) (600 - 1260 m. n. m.): 2 lanovky, 12 vleků, délka sjezdovek: 11,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 55 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Pec pod Sněžkou (28 km) (830 - 1215 m. n. m.): 1 lanovka, 9 vleků, délka sjezdovek: 11,7 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 17 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Lázně v okolí

Janské Lázně (30 km): léčba nemocí nervových, nemocí pohybového ústrojí, stavů po popáleninách, onkologických onemocnění a nemocí dýchacího ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Trutnov-Poříčí

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Trutnov-Poříčí Položit dotaz

Vloženo: 28.2.2012

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,zda by bylo možné pronajmout si chatu pouze na dvě noci? Rád bych Vás dále poprosil o telefonický kontakt,děkuji. S pozdravem Jan Baer
Vážený pane Baer,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0607 Trutnov - Poříčí.


Tento objekt není bohužel aktuálně v nabídce.


Pobyty na dvě noci nabízíme pouze v mimosezónách na vybraných objektech.
Pokud nám sdělíte Vaše požadavky, můžeme Vám vyhledat vhodné objekty.
Kontaktovat nás můžete na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 19.12.2011

Dobrý den, mám dotaz je to sice hrozně na rychlo ale měli bychom zájem s přáteli oslavit silvestra na nějaké chatě ale bohužel nemůžeme nic sehnat proto jsem se chtěla zeptat jestli by nebyla možnost u Vás pokud máte ještě volno? Prosím volejte nemám moc přístup na internet.Předem děkuji za odpověď
Vážená paní Krausová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Trutnov-Poříčí č. 0607.
Tento objekt bohužel není aktuálně v nabídce.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazy


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace