Chalupa Troskovice-Křenovy

6 ložnic
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 19 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0926

Pronájem chalupy Troskovice-Křenovy - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Chalupa resp. dvě nově zrekonstruované 2-pokojové chalupy pro 12 + 7 (celkově 19 osob) na společném pozemku na krásné POLOSAMOTĚ nedaleko zříceniny hradu TROSKY. Chalupy se pronajímají společně pro 1 skupinu hostů. 2 kuchyně. 6 ložnic. 4 koupelny. KOUPÁNÍ v rybníku Nebák 2 km. CYKLOTURISTIKA. CENA od 28.882,-Kč/objekt/týden.


Chalupa resp. dvě nově zrekonstruované 2-pokojové chalupy pro 12 + 7 (celkově 19 osob) na společném pozemku na krásné polosamotě. Chalupy se pronajímají společně pro 1 skupinu hostů. Chalupa č. 1 (84 m2): Chodba. V kuchyni (6 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC. 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky, stolkem a 2 židlemi; vstup na samostatné WC a 2/ (24 m2) se 4 lůžky, jídelním koutem pro 4 osoby, kamny a rádiem; vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. Z chodby vedou točité schody do podkroví, kde se nachází: kuchyně (9 m2) (2-plotýnková varná deska, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice). 2 ložnice: 1/ (22 m2) se 4 lůžky, stolem a židlemi a 2/ (14 m2) se 2 lůžky, stolkem a židlemi. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Chalupa č. 2 (48 m2): Vchod do kuchyně (14 m2), ve které je k dispozici el. plotna (4 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. Z kuchyně vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 3 lůžky a 2/ (22 m2) se 4 lůžky. Obě chalupy jsou vytápěny el. přímotopy. Nekuřácké objekty. Na oploceném dvorečku a na přírodním neoploceném pozemku (1000 m2), který na dvůr navazuje, je k dispozici pískoviště, houpačka, přenosný gril a lavičky u ohniště. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady oplocený dvůr
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně 3 kuchyně: 1/ el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice, 2/ 2-plotýnková varná deska, lednička, mikr. trouba, ...
Povlečení Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a vody.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Troskovice-Křenovy je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Troskovice-Křenovy

Vesnička Troskovice se svou místní částí Křenovy leží v srdci Českého ráje (nejstarší chráněná krajinná oblast u nás) pod zříceninou hradu Trosky, cca. 15 km severozápadně od Jičína. Zdejší okolí je ideální k výletům za historickými památkami, k vycházkám do skalních měst, k cykloturistice (značené cyklotrasy), či k houbaření. Koupání v okolních rybnících – nejbližší je rybník Nebákov (2 km) nebo na koupališti v Sobotce (13 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Jičíně (15 km). Tenisové kurty na Hrubé Skále (6 km). Rybaření na Jinolických rybnících (10 km). Restaurace (1,5 km) v místě, nákupy v Troskovicích (2 km). Turistické cíle: skalní města jako např. Hruboskalsko, Klokočské a Betlémské skály, Prachovské skály, Drábovna; Kozákov (hora s rozhlednou); zámky - Hrubá Skála, Humprecht, Hrubý Rohozec, Sychrov; hrady a zříceniny – Trosky, Valečov, Vranov, Kost, Frýdštejn; Dolánky u Turnova (Dlaskův statek – lidová architektura), Rovensko pod Troskami (dřevěná zvonice), Bozkovské dolomitové jeskyně.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Troskovice-Křenovy

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Troskovice-Křenovy: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Český ráj, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Troskovice-Křenovy Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Troskovice-Křenovy nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace