Chalupa Třeboň-Břilice

2 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 5 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1214

Pronájem chalupy Třeboň-Břilice - podrobný popis

Pěkně zařízená chalupa resp. její zcela samostatná 2-pokojová část (40 m2) se samostatným vchodem v obci. Zádveří. Průchozí pokoj (18 m2) je vybaven dvojlůžkem, lůžkem, jídelním koutem, TV, ledničkou s mrazícím boxem, mikrovlnnou troubou a el. konvicí. Z pokoje se vstupuje do obytné kuchyně (20 m2), ve které je k dispozici el. plotna (4 plotýnky), lednička, el. konvice, malé posezení (2 křesla, stolek), 2 lůžka, TV, WI-FI a rádio. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 100 l. Nekuřácký objekt. Centrální vytápění. Na oplocené zahradě (300 m2), která je spoluužívána s majitelem, se nachází pergola s venkovním posezením a zahradním krbem, další venkovní posezení a gril. Možnost úschovy jízdních kol. Jízdní kola je možno si u majitele také zapůjčit za poplatek (15,-Kč/hodina, 150,-Kč/den). Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,8 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Třeboň-Břilice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Třeboň-Břilice

Lázeňské město Třeboň s místní okrajovou částí Břilice je hlavním turistickým centrem chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, která patří mezi jeden z nejnavštěvovanějších regionů v České republice. Zdejší rovinatá krajina je ideální k cykloturistice, vycházkám do přírody, na své si přijdou milovníci historických památek, četné rybníky lákají ke koupání, rybaření a vodním sportům. Přírodní koupání na rybníku Svět (3 km) nebo na Opatovickém rybníku (3 km). Krytý bazén, tenisové kurty, squash, posilovna, jízda na koni v Třeboni (3 - 5 km). Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 12 km). Restaurace (0,8 km) v místě, nákupy (1 km) v Třeboni. Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázně), Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Stráž nad Nežárkou (Muzeum Emy Destinové), Červená Lhota (zámek), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), Trocnov (rodiště Jana Žižky), Chlum u Třeboně (zámek), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Žumberk (tvrz), Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka), Nové Hrady (hrad), České Budějovice (Černá věž, Náměstí Přemysla Otakara II.), Novohradské hory, Šumava.

Lázně v okolí

Třeboň (3 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Třeboň-Břilice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání na rybníku Svět (3 km) nebo na Opatovickém rybníku (3 km).
Rybaření v okolí Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň (od 12 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Třeboni (3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (3 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Třeboň-Břilice Položit dotaz

Vloženo: 30.6.2012

Dobrý den,poptávám ubytování.
Termín 7.7.-14.7.2012
Děkuji za odpověď.
Vážený pane Muroň, děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 1214 Třeboň-Břilice. Termín od 7.7. do 14.7.2012 je již obsazen. Volné termíny jsou od 1.9.2012. Děkujeme za pochopení.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Třeboň-Břilice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace