Chata Třeboň

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0616

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Třeboň - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše vybavená 1-pokojová chata s otevřeným podkrovím pro 4 osoby v oplocené zahradě: posezení, KRB. KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY na rybníku Svět 2 km. Další SPORTOVNÍ AKTIVITY v místě od 0,6 km. Výborné podmínky k CYKLOTURISTICE. TIP NA VÝLET: Žumberk (pevnost). CENA od 8.085,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše vybavená 1-pokojová chata (30 m2) s otevřeným podkrovím pro 4 osoby v oplocené zahradě nedaleko centra Třeboně. Vstup přes terasu. Obytný pokoj je vybaven malým sedacím, jídelním a kuchyňským koutem, kamny a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici el. 2-plotýnkový vařič, lednička a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 30 l (rychlý ohřev). V otevřeném podkroví (příkré schody) se nachází opticky oddělená podkrovní ložnice (snížený strop) se 4 matracemi. Topení na tuhá paliva. Na oplocené zahradě (430 m2) je k dispozici venkovní posezení s krbem. Neoplocené parkování. Nekuřácký objekt. 25 m od objektu silnice.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 18,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Třeboň je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Třeboň

Lázeňské město Třeboň je jednou z nejvyhledávanějších lokalit v jižních Čechách. Svou výhodnou polohou je ideálním výchozím bodem pro výlety do celých jižních Čech. Zdejší rovinatá krajina nabízí výborné podmínky k cykloturistice i vycházkám do přírody. Možnost využít lázeňských procedur. Koupání, krytý bazén, tenisové kurty, jízda na koni, posilovna, squash, sauna, bowling (0,6-3 km). Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 12 km). Restaurace (0,3 km), nákupy (0,3 km) v místě. Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), město Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), zámky Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, hrad Nové Hrady, historická města: České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II., Černá věž), Tábor (katakomby, rybník Jordán), Písek (nejstarší most v Čechách), Český Krumlov (zámek, staré město);, Trocnov (rodiště Jana Žižky), Žumperk (pevnost), Trhové Sviny (Buškův hamr – technická památka), Chýnovská jeskyně, Novohradské hory, Šumava.

Lázně v okolí

Třeboň (2 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Třeboň

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rybník Svět a krytý bazén v místě (0,6 - 3 km)
Rybaření v okolí Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 12 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,6 - 3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,6 - 3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (0,6 - 3 km)

Dotazy k pronájmu chaty Třeboň Položit dotaz

Vloženo: 18.7.2012

Dobrý den.
Chtěla jsem se zeptat jak je to u této chaty s parkováním auta a úschovou jízdních kol.
Děkuji za odpověď
Gardoňová
Vážená paní Gardoňová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0616 Třeboň.


Parkování auta je nožné u chaty, jedná se o neoplocené parkování. Jízdní kola lze uschovat v chatě nebo uzamknout u chaty na oplocené zahradě.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci jsme Vám k dispozici.

Vloženo: 3.8.2011

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli náhodou nemáte o víkendu 5.8.-7.8. volno? A jestli ano, chtěla bych se zeptat, kolik bysme si měli připravit peněz a jestli tam může pes (zlatý retrívr?). Předem děkuji za odpověď
S pozdravem

Ilona Svobodová
Vážená paní Svobodová,


děkujeme Vám za Vaši poptávku po ubytování na chatách Lomnice n. Lužnicí č. 0614, Třeboň č. 0616 a Smržov č. 0966.
Tyto objekty jsou již obsazené.

Bohužel na víkendový pobyt v létě Vám nemůžeme nabídnout žádnou chatu. V létě poskytujeme týdenní pobyty od soboty do soboty.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Třeboň Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace