Chalupa Třebomyslice

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1420

Náš tip

Rodinná dovolená

Novinka 2014


Pronájem chalupy Třebomyslice - podrobný popis

Pěkně zařízená 2-pokojová chalupa (65 m2) pro 4 až 6 osob v malé tiché obci s uzavřeným dvorem. Chodba. Obytný pokoj (24 m2) je vybaven sedací soupravou (rozkládací gauč pro 2 osoby), jídelním koutem, krbovými kamny a TV. V kuchyni (15 m2) je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička a rádio. V ložnici (22 m2) jsou umístěny 2 lůžka a dvojlůžko. Z ložnice se vstupuje do koupelny s vanou a WC – bojler 80 l. Centrální vytápění na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na uzavřeném pečlivě udržovaném dvoře (200 m2), který je během léta velmi oblíbený, se nachází zahradní bazén (průměr 3 m), příjemné zastřešené venkovní posezení se zahradním krbem, houpačka a pískoviště pro děti. Oplocené parkování pro 1 automobil. Další parkovací místo neoplocené před branou.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Zahradní bazén (průměr 3 m).
Oplocení zahrady Kompletně uzavřený dvůr.
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 1 km.
Krb Zahradní krb na dvoře, krbová kamna v obytném pokoji.
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba a lednička.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Horažďovicích (5 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Třebomyslice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Třebomyslice

Vesnička Třebomyslice leží v severní části Šumavského podhůří cca. 5 km severozápadně od města Horažďovice a cca. 22 km severovýchodně od města Sušice. Místo je dobrým výchozím bodem k výletům za historickými pamětihodnostmi i za krásami Šumavy. Mírně zvlněná krajina Šumavského podhůří je vhodná pro cykloturistiku i k vycházkám do přírody. Koupání v aquaparku v Horažďovicích (5 km). Tenisové kurty, posilovna, jízda na koni v Horažďovicích (5 km). Rybaření na řece Otavě (5 km) nebo na rybníku Valcha (19 km). Restaurace a nákupy v Horažďovicích (5 km). Turistické cíle: Chanovice (skanzen, rozhledna), Rabí (zřícenina hradu), Hrádek (zámek), Sušice (Muzeum Šumavy), Blatná (vodní zámek), Lnáře (zámek), Březnice (zámek), Svatobor, Sedlo, Javorník (rozhledny), Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Velhartice (zřícenina hradu), Kašperk (hrad), Kašperské hory (Muzeum Šumavy, Muzeum historických automobilů, Expozice hraček, Pivovarnické muzeum), Klenová a Švihov (hrady), Šumava (Šumavská jezera – Čertovo, Černé, Laka, Prášilské, prales Boubín, Povydří, Chalupská slať, Tříjezerní Slať, Bučina, Modrava), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR přes řeku Otavu), Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Třebomyslice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Aquapark v Horažďovicích (5 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Otavě (5 km) nebo na rybníku Valcha (19 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Horažďovicích (5 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Horažďovicích (5 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Třebomyslice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Třebomyslice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace