Chata Tetín

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Lyžování v okolí
Oplocení zahrady
Číslo chaty: 0626

Pronájem chaty Tetín - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkně zařízený 3-pokojový rekreační domek pro 5 osob na kraji obce. Obytná místnost: KRB. Kuchyně. 2 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: DĚTSKÝ BAZÉN (Ø 2,5 m, hloubka 0,75 cm), zahradní nábytek, gril, ohniště. IDEÁLNÍ K CYKLOTURISTICE. TIP NA VÝLET: Jaroměř (pevnost Josefov). CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízený 3-pokojový rekreační domek (70 m2) pro 5 osob na kraji obce. Chodba. Obytná místnost (25 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem a TV+SAT. V kuchyni (12 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač, el. konvice a jídelní kout. Samostatné WC. Koupelna s vanou a pračkou – bojler 120 l. Ložnice (12 m2) se 2 vedle sebe stojícími lůžky. V podkroví se nachází další ložnice (10 m2) se 3 lůžky a TV+SAT; vstup na balkon. Koupelna s vanou a WC – bojler 60 l. El. topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (1000 m2) se nachází dětský bazén (Ø 2,5 m, hloubka 0,75 cm), zahradní nábytek, přenosný gril, ohniště a pískoviště pro děti. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač, el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Tetín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Tetín

Malá obec Tetín leží v rekreační oblasti v předhůří Krkonoš, ca. 20 km západně od Dvora Králové nad Labem se známým Safari parkem a asi 30 km východně od Českého ráje. Výborné podmínky k cykloturistice, vycházkám do přírody nebo k výletům na okolní hrady a památky. Koupání na koupališti v Miletíně (5 km) nebo na přírodním koupališti Dachovy (5 km). Tenisové kurty, posilovna a rybaření v Lázních Bělohrad (4 km). Krytý bazén a posilovna v Hořicích (7 km). Restaurace (0,4 km) v místě, nákupy (4 km) v Lázních Bělohrad. Turistické cíle: Dvůr Králové nad Labem (Safari park), Kuks (barokní špitál ze sochami od M. B. Brauna), Jaroměř (pevnost Josefov), hrad Pecka, CHKO Český ráj (skalní města např. Prachovské skály, Hruboskalsko, Drábovna; zříceniny hradů Trosky, Valdštejn, hrad Kost, rozhledna Kozákov), Krkonoše, zámky Hrádek u Nechanic, Ratibořice, Náchod, Nové Město nad Metují.

Lyžování v okolí

Pecka 7 km): 1 vlek. Zvicina (11 km): 2 vleky. Krkonošská lyžařská střediska jsou vzdáleny asi 35-50 km.

Lázně v okolí

Lázně Bělohrad (4 km): léčba nervových onemocnění, pohybového aparátu a popálenin. Velichovky (20 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Tetín

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Tetín Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Tetín nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace