Chata Tasov

5 ložnic
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 17 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0382

Pronájem chaty Tasov - podrobný popis

6-pokojová chalupa (145 m2) pro 9-17 osob na kraji obce. Malá předsíňka. Společenská místnost (49 m2) je vybavena velkým jídelním (sedacím) koutem, krbem a TV. V opticky odděleném kuchyňském koutě, vyvýšen o tři schůdky, je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, 2 ledničky, překapávač, mikrovlnná trouba, toustovač a el. konvice. Ložnice (13 m2) s 3 lůžky. 2 samostatné WC. 2 sprchy. V 1. patře (příkré schody a snížený strop při výstupu do 1. patra) se nacházejí 4 ložnice: 1/(15 m2) se 3 lůžky, 2/ (12 m2) se 3 lůžky, 3/ (15 m2) se 3 lůžky a 4/ (21 m2) s dvoulůžkem a trojlůžkem. Samostatné WC. Plynové topení. Na neoploceném pozemku (1000 m2) je k dispozici posezení, přenosný gril a ohniště. Parkování na pozemku.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, 2 ledničky, překapávač, mikrovlnná trouba, toustovač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie a plynu. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Tasov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Tasov

Vesnička Tasov leží v jihovýchodní části Českomoravské vrchoviny, asi 10 km jihovýchodně od Velkého Meziříčí. Zvlněná krajina je vhodná pro cykloturistiku i vycházky do přírody. Koupání v rybníce v místě (1 km) nebo v Čikově (3 km). Tenisové kurty a posilovna ve Velkém Meziříčí (10 km). Krytý bazén v Třebíči (25 km). Rybaření na řece Oslavě (2 km). Restaurace v Jabloňově (7 km), nákupy v místě (1 km). Turistické cíle: muzeum spisovatele Jakuba Demla přímo v Tasově, zámky v Náměšti nad Oslavou, Jaroměřicích nad Rokytnou, židovská čtvrť a bazilika sv. Prokopa (památka UNESCO) v Třebíči, zámek s galérií Alfonce Muchy v Moravském Krumlově, přehrada Dalešice.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Tasov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Tasov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Tasov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace