Chata Tanvald-Žďár

4 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 10 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0520

Pronájem chaty Tanvald-Žďár - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 5-pokojová chalupa pro 10 osob leží romanticky na samotě v lese s překrásným výhledem na vrcholky Jizerských hor. OBROVSKÝ POZEMEK (8200 m2) se zahradní kuchyňkou a posezením. KOUPALIŠTĚ v Tanvaldu 3 km. TURISTIKA. HORSKÁ CYKLISTIKA. LYŽOVÁNÍ: Tanvaldský Špičák 5 km, Desná-Parlament 5 km. CENA od 18.599,-Kč/objekt/týden.


5-pokojová chalupa (240 m2) pro 10 osob leží romanticky umístněna na samotě v lese s překrásným výhledem na Jizerské hory. Chodba. Obytná místnost (40 m2) je vybavena sedacím, jídelním a kuchyňským koutem, TV+SAT a Videem. Kuchyňský kout je vybaven plynovým sporákem (4 hořáky, trouba), ledničkou s mrazícím boxem, myčkou na nádobí, kávovarem, el. konvicí a pračkou. Ložnice se 2 vedle sebe umístěnými lůžky. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 80 l. Samostatné WC. V podkroví (příkré schody, snížený strop) se nacházejí 3 ložnice: 1/ s dvojlůžkem a postelí (průchozí), 2/ se 3 lůžky a 3/ se 2 lůžky (průchozí). Na velkém neoploceném pozemku ve svahu (8200 m2) je k dispozici venkovní posezení s pergolou a zahradní kuchyňkou (plyn. sporák, lednička) a ohniště. Nekuřácký objekt. Topení na tuhá paliva. V samostatném přístřešku chalupy bydlí správce (samostatný oddělený vchod). Správce zabezpečuje vytápění chalupy. Vlastní psa, který je uzamčen v kotci. V zimě jsou nutné sněhové řetězy. Při sněhové kalamitě parkování ca. 300 m od objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Tanvald-Žďár je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Tanvald-Žďár

Městečko Tanvald leží v jižní části Jizerských hor. Nekonečné lesy nabízejí nespočet možností k turistice, nově vybudované cyklistické stezky jsou rájem pro cyklisty, na své si přijdou houbaři. V zimě jsou Jizerské hory rájem lyžařů. Koupaliště, tenisové kurty, posilovna v Tanvaldu (3-4 km). Krytý bazén a rybaření v Jablonci nad Nisou (14 km). Jízda na koni v Albrechticích (6 km). Golf v Harrachově (30 km). Restaurace a nákupy v Tanvaldu (3 km). Turistické cíle: výšlapy k přehradní nádrži Souš, na Bukovec, Jizeru (nejvyšší hora Jizerský hor – 1122 m. n. m.), k Rašeliništi Jizerky, Černým jezírkům, na Frýdlantské cimbuří nebo Štolpichy; Bozkovské dolomitové jeskyně, Český ráj (skalní města, zříceniny hradů Trosky, Vadštejn, Frýdštejn, hrad Kost, zámek Hrubá Skála), zámek ve Frýdlantu, města Jablonec nad Nisou a Liberec, Krkonoše.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Tanvald-Žďár

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Tanvald-Žďár Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Tanvald-Žďár nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace