Chalupa Svojanov

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Stolní tenis v objektu
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1110

Pronájem chalupy Svojanov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše zařízená 3-pokojová chalupa pro 6 osob v centru obce u silnice. Průchod se STOLNÍM TENISEM. Obytný pokoj s KRBEM. Kuchyně. 2 ložnice. Koupelna. UZAVŘENÝ DVOREK: nafukovací bazének, posezení, gril. Přírodní KOUPALIŠTĚ v Bystrém 8 km. CYKLOTURISTIKA. HOUBAŘENÍ. TIP NA VÝLET: rozhledna Horní les u Nyklovic. CENA od 9.324,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše zařízená 3-pokojová chalupa (64 m2) pro 6 osob v centru obce u silnice. Průchod se stolním tenisem. Vchod do obytné části. Chodba. V kuchyni (8 m2) jsou k dispozici 3 el. vařiče (5 plotýnek), el. trouba, lednička, el. konvice a jídelní kout. Ložnice (14 m2) se 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem. Samostatné WC. Příkřejší schodiště do 1. patra, kde se nachází průchozí obytný pokoj (24 m2) s posezením, krbem, lůžkem a TV (ČT 1, Nova). 3-lůžková ložnice (18 m2); dětská postýlka. El. topení. Na malém uzavřeném dvorku (50 m2) je k dispozici nafukovací dětský bazének, zahradní nábytek, přenosný gril a pískoviště. 1 neoplocené parkovací místo před domem. Další parkovací místa 50 m od domu.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady uzavřený dvorek
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně 3 el. vařiče (5 plotýnek), el. trouba, lednička a el. konvice
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,1 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení se neposkytuje!!!

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Svojanov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Svojanov

Obec Svojanov leží v severovýchodní části Českomoravské vrchoviny asi 17 km jihozápadně od Svitav. Krajina Českomoravské vrchoviny nabízí spoustu možností pro vyznavače cykloturistiky, turistiky, houbaření a také pro ty, kteří rádi navštěvují historické pamětihodnosti. Koupání na přírodním koupališti v Bystrém (8 km) nebo Křetínské přehradě (13 km). Krytý bazén a posilovna v Poličce (19 km). Tenisové kurty v místě (1 km). Rybaření na Křetínské přehradě (13 km). Restaurace a nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: Svojanov (hrad), Bystré (Brtounova chaloupka – expozice ševcovského řemesla a lidového umění), Polička (historické centum, rodný dům hudebního skladatele Bohuslava Martinů), Letovice (zámek), rozhledny (rozhledna Karasín, rozhledna Horní les u Nyklovic, rozhledna Járy Cimrmana v Březové nad Svitavou), Rudka u Kunštátu (jeskyně Blanických rytířů), Pernštejn (hrad), Zvole (Westernové městečko Šiklův Mlýn).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Svojanov

Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti v Bystrém (8 km) nebo Křetínské přehradě (13 km)
Cyklotrasy v okolí
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Poličce (19 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Svojanov Položit dotaz

  • Nenalezeny žádné dotazy k pronájmu chalupy SvojanovSouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace