Chata Svoboda nad Úpou

1 ložnice
Domácí zvíře
Les u objektu
Maximálně pro 4 osoby
Lázně v okolí
Lyžování v okolí
Číslo chaty: 9924

Pronájem chaty Svoboda nad Úpou - podrobný popis

1-pokojový bungalow (ca. 40 m2) u domu ubytovatele na kraji obce. Vchod přímo do malé kuchyňky, která je vybavena plynovým sporákem (4 hořáky, trouba), ledničkou a el. konvicí, stolem a židlemi. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Příkré schody vedou do podkroví (snížený strop), kde se nachází pokoj se 4 lůžky, stolek se dvěma křesly, TV+SAT a kazetový magnetofon. El. topení. Neoplocené parkovací místo. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 7,-Kč/osoba/den. Kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Svoboda nad Úpou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Svoboda nad Úpou

Malé městečko Svoboda nad Úpou leží ve východní části Krkonoš, ca. 10 km severozápadně od Trutnova. Nejvyšší české hory Krkonoše (národní park 400 km2) jsou protkány řadou turistických i cyklistických stezek, v zimě jsou zde nejlepší lyžařské podmínky v republice. Krytý bazén v Janských lázních (5 km). Posilovna v Trutnově (13 km). Restaurace (0,5 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: krásy Krkonoš – Sněžka (1602 m n. m.), Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, prameny Úpy, přírodní rezervace Černohorská rašelina nebo Rýchory; Muzeum Krkonoš ve Vrchlabí, barokní špitál Kuks, Safari ve Dvoře Králové nad Labem, Bozkovská jeskyně, Český ráj.

Lázně v okolí

Janské Lázně (5 km): léčba pobybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Lyžování v okolí

Nejbližší vleky v místě (2 km). Janské lázně (5 km) (500-1260 m n. m.): 1 lanovka, 14 vleků, délka sjezdovek: 9,2 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, sáňkářská dráha, 40 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Mladé Buky (5 km) (550-670 m n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 3,3 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, 15 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Pec pod Sněžkou (11 km) (860-1215 m ü. M.): 1 lanovka, 10 vleků, délka sjezdovek: 9 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboarding, 20 km Loipen, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Mezi Svobou nad Úpou a Peci pod Sněžkou jezdí skibus.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Svoboda nad Úpou

Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Svoboda nad Úpou Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Svoboda nad Úpou nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace