Chalupa Světce

1 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
U vody
Číslo chalupy: 1717

Rodinná dovolená

Novinka 2017

Luxusní chata

Chata na víkend


Pronájem chalupy Světce - podrobný popis

Stylově a kvalitně zařízená zcela samostatná 3-pokojová část bývalé jihočeské zemědělské usedlosti (chalupy) (140 m2) leží na malebném tichém místě na okraji obce Světce a nabízí ubytování pro 6 osob. Vstup do společenské místnosti se sedací soupravou a krbovými kamny. Na ni navazuje o 2 schůdky vyvýšený opticky oddělený plně vybavený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. Z kuchyňského koutu vede schodiště do podkroví do otevřené průchozí obytné místnosti, ve které se nachází sedací souprava (rozkládací gauč pro 2 osoby) a TV. Z obytné místnosti se vstupuje do ložnice s dvojlůžkem a 2 lůžky (dětská postýlka na vyžádání) a z ložnice pak do koupelny s vanou, sprchovým koutem, WC, umyvadlem a pračkou - bojler 120 l. V chalupě je zavedeno připojení na internet (WI-FI). Nekuřácký objekt. Topení: podlahové topení + el. přímotopy. Na částečně oplocené zahradě (600 m2) přiléhající k pronajímané části chalupy mohou hosté využít venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Parkování přímo před chalupou.

V druhé oddělené části usedlosti mohou být ubytování jiní hosté. Zde je Vám i případně těmto druhým hostům plně k dispozici společenská místnost se stoly a židlemi, krbovými kamny a dětským koutkem. Přiobjedná-li si zákazník u ubytovatele snídaně, jsou podávány v této místnosti.

Na pozemku před usedlostí se nachází soustava 3 malých rybníčků. U majitele chalupy lze domluvit rybolov systémem chyť a pusť (poplatek 150,-Kč/den). Rybářské potřeby s sebou!

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Částečné oplocení.
U vody U chalupy se nachází soustava 3 rybníčků. Zde lze s majitelem chalupy domluvt rybaření, které je provozováno systémem chyť a pusť. Poplatek 150,-Kč/den. Rybářské potřeby s sebou!
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 1 km.
Krb Krbová kamna ve společenské místnosti.
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Deštné (2 km).

Fakultativní služby

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Světce je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Světce je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 3 750,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Světce

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Světce

 • Vesnička Světce se nachází v malebné jihočeské krajině na rozmezí mezi Třeboňskem, Táborskem a jihozápadním cípem Vysočiny cca. 18 km severoseverozápadně od Jindřichova Hradce. Okolí obce Světce je ideální k cykloturistice, k vycházkám do přírody, stejně tak k výletům za historickými a přírodními památkami, kterých je ve zdejším kraji nespočet. Koupání v aquaparku v Jindřichově Hradci (18 km). Víceúčelové hřiště v místě (0,4 km). Další sportovní aktivity (krytý bazén, tenisové kurty, fitness, squash, badminton) v Jindřichově Hradci (18 km). Restaurace a nákupy (2 km) v obci Deštná.

Turistické cíle:

 • Červená Lhota (zámek),
 • Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, Dům Gobelínů, Muzeum Jindřichohradecka, Muzeum čs. armády, Kostel sv. Jana Křtitele, proboštský kostel Nanebevzetí P. Marie, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň – Jindřichův Hradec – Nová Bystřice),
 • Kamenice nad Lipou (zámek),
 • přírodní park Česká Kanada,
 • Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, pivovar Regent, lázeňský areál),
 • Stráž nad Nežárkou (zámek s Muzeeem Emy Destinové),
 • Choustník (hrad),
 • Chýnov (Chýnovská jeskyně, vila architekta Františka Bílka),
 • Kozí Hrádek (zřícenina hradu),
 • Tábor (Husitské muzeum, Strašidelné podzemí - středověké katakomby, hrad Kotnov s vyhlídkovou věží),
 • Tábor-Větrovy (zoologická zahrada, rozhledna Hýlačka),  
 • Sezimovo Ústí (vila Dr. Eduarda Beneše),
 • Soběslav (Blatské muzeum),
 • Kámen (hrad),
 • Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit, Muzeum strašidel, Síň Lipských).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Světce

Cyklotrasy v okolí Obcí Světce vedou cyklotrasy č. 1082 a č. 1239. Cyklotrasa č. 1082 vede mj. až k zámku Červená Lhota.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v aquaparku v Jindřichově Hradci (18 km).
Rybaření v okolí Rybaření přímo u chalupy na soustavě 3 malých rybníčků. Rybaření je provozováno systémem chyť a pusť. Poplatek 150,-Kč/den. Rybářské potřeby s sebou!
Tenis v okolí Tenisové kurty v Jindřichově Hradci (18 km). Víceúčelové hřiště vhodné také pro tenis (0,4 km) v místě.
Posilovna v okolí Posilovna v Jindřichově Hradci (18 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Světce Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Světce nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace