Chata Svahová

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Lyžování v okolí
Oplocení zahrady
Číslo chaty: 9525

Pronájem chaty Svahová - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 4-pokojová zděná chata pro 6 osob v chatové osadě na lesní mýtině. Obytný pokoj: KRB. Kuchyň. 3 ložnice. ZAHRADA: BAZÉN (3,6 m x 0,9 m), STOLNÍ TENIS, TENISOVÝ KURT, posezení. SAUNA. KOUPÁNÍ na Kamencovém jezeře 16 km. TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ v místě 0,8 km. CENA od 10.038,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová zděná chata (112 m2) pro 6 osob v chatové osadě na lesní mýtině. Předsíň. Obývací pokoj (24 m2) s krbem je vybaven sedacím a jídelním koutem, TV+SAT, rádiem. Přístup na prostornou terasu. Kuchyň (20 m2) je vybavena elektrickým sporákem, ledničkou, elektrickou konvicí, kávovarem, toustovačem. Koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře (příkré schody se zábradlím)se nachází 3 dvoulůžkové ložnice (jedna je průchozí+1 lůžko). Elektrické vytápění. Na pozemku (600 m2) je k dispozici vyhřívaný bazén (průměr 3,6m, hloubka 90 cm), stolní tenis, zahradní nábytek se slunečníkem, venkovní krb a gril. Za poplatek na místě: tenis. kurt a sauna. Parkování u chaty.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady živý plot
Stolní tenis v objektu Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně elektrický sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, elektrická konvice, kávovar, toustovač
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povleční lze půjčit na místě za 50,- Kč/lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16 -19 h. / 8 - 10 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Svahová je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Svahová

Malá chatová osada na lesní mýtině v centru Krušných hor (800 m n.m.) 20 km od německé hranice. Klidné místo uprostřed lesů je ideální pro rodiny s dětmi. Značené cyklotrasy. Koupání v Kamencovém jezeře (16 km). Krytý bazén, posilovna, tenis, jízda na koni, golf, ZOO v Chomutově 16 km. Nákupy v Boleboři 4 km, restaurace 100 m od domu.

Lyžování v okolí

V blízkosti chaty (cca 100 m) se nacházejí 2 jednoduché sjezdovky á cca 800 m dlouhé, které slouží převážně jen chatové osadě a hotelu Svahová. Meziboří 25 km: 2 vleky/ středně těžké sjezdovky, večerní lyžování, umělé zasněžování. Klínovec cca 50 km: 8 středně těžkých sjezdovek v 860 - 1240 m n.m., večerní lyžování, dětský vlek, lyž. škola, servis, půjčovna.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Svahová

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Svahová Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Svahová nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace