Chata Šútovo

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0755

Pronájem chaty Šútovo - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová zděná chata pro 7 osob na kraji obce na turistické stezce vedoucí k Šútovskému vodopádu. Obytný pokoj s KRBEM. Kuchyně. 2 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA. KOUPÁNÍ v jezeře v lomu 0,5 km nebo na koupališti v Martině 17 km. IDEÁLNÍ K TURISTICE: Rozsutec, Vrátná dolina, Šíp. CENA od 10.920,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová zděná chata (75 m2) pro 7 osob na kraji obce na turistické stezce vedoucí k Šútovskému vodopádu. Venkovní schodiště. Zádveří. V průchozí kuchyni (14 m2) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a malý jídelní kout. Obytný pokoj (21 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem, krbem, TV a rádiem; vstup na terasu. Koupelna s vanou a WC – bojler 150 l. V 1. patře se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (14 m2) s lůžkem a patrovou postelí; vstup na balkon, 2/ (17 m2) se 4 lůžky; vstup na balkon. Dětská postýlka k dispozici. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (1100 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování. Kolem zahrady teče horská říčka.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. vařič, el. trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno zapůjčit na místě (50,-Kč/lůžko/výměna).

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za dřevo.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Šútovo je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Šútovo

Obec Šútovo leží v hornaté krajině pohoří Malá Fatra, asi 15 km severovýchodně od Martina. Místo je ideální k turistice, k výletům za historickými památkami i k odpočinku. Koupání v jezeře v lomu (0,5 km) v místě nebo na koupališti v Martině (17 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Martině (17 km). Jízda na koni ve Valči (17 km). Rybaření na řece Váh (4 km). Nákupy v místě (1 km), restaurace (0,5 km) v místě. Turistické cíle: krásy Malé Fatry (výšlapy k Šútovskému vodopádu, na Rozsutec, Velký a Malý Kriváň, do Vrátné doliny, na Martinské hole), Jahodníky (Skanzen slovenské dědiny), Strečno (hrad), Sklabiňa (zřícenina hradu), Terchová (rodiště zbojníka Jánošíka), Oravský Podzámok (hrad), Vlkolinec (skanzen – památka UNESCO).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Šútovo

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Jezero v lomu (0,5 km), koupaliště nebo krytý bazén v Martině (17 km)
Rybaření v okolí Rybaření na řece Váh (4 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Valči (17 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Martině (17 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Martině (17 km)

Dotazy k pronájmu chaty Šútovo Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Šútovo nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace