Chata Sušice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1070

Pronájem chaty Sušice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Zděná 3-pokojová chata pro 5 osob na okraji města v chatové osadě pod rozhlednou Svatobor. TERASA. Obytný pokoj s KRBEM. Kuchyně. Koupelna. 2 podkrovní ložnice. Oplocená ZAHRADA: venkovní posezení, ohniště. KOUPALIŠTĚ v místě 1,5 km. TURISTIKA. TIP NA VÝLET: zřícenina hradu Rábí. CENA od 6.216,-Kč/objekt/týden.

Zděná 3-pokojová chata (80 m2) pro 5 osob na okraji města v chatové osadě pod rozhlednou Svatobor. Zádveří. Vstup přes terasu se zahradním nábytkem. Zádveří. V průchozí kuchyňce (12 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Na kuchyňku navazuje obytný pokoj (22 m2) (není od kuchyňky oddělen dveřmi), který je vybaven sedacím a jídelním koutem, krbem a TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l. Ze zádveří vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (18 m2) s dvojlůžkem a 2/ (22 m2) se 3 lůžky; vstup na balkon s pěkným výhledem na město Sušici. Vytápění dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (400 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Oplocené i neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují!!!

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za dřevo.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Sušice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Sušice

Město Sušice se nachází v pěkné šumavské přírodě v okrese Klatovy a je nazýváno vstupní branou Šumavy. Místo je vhodné k vycházkám do přírody, k cykloturistice, stejně tak k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání na koupališti nebo v řece Otavě v místě (1,5 km). Aquapark v Horažďovicích (18 km). Tenisové kurty a posilovna v místě (1,5 km). Jízda na koni v Divišově (5 km). Rybaření na řece Otavě (1,5 km). Restaurace a nákupy v místě (1 km). Turistické cíle: Sušice (Muzeum Šumavy), Svatobor (rozhledna), Rábí (zřícenina hradu), Kašperk (hrad), Velhartice (zřícenina hradu), Švihov (vodní hrad), Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Javorník (rozhledna), Šumava (Šumavská jezera – Čertovo, Černé, Laka, Prášilské; Povydří).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Sušice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v místě (1,5 km), přírodní koupání v řece Otavě (1,5 km), aquapark v Horažďovicích (18 km)
Rybaření v okolí Rybaření na řece Otavě (1,5 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Divišově (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (1,5 km)

Dotazy k pronájmu chaty Sušice Položit dotaz

Vloženo: 19.7.2011

Dobrý den, chci se zeptat na možnost ubytování pro 5 osob v termínu od 23.7.2011-30.7.2011. Děkuji za odpověď
Vážená paní Horáková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Sušice č. 1070.
Tato chata je v létě obsazena.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 9.7.2011

M8m zájem o týdení pobyt, prosím o informaci zda je volný termín ještě v červenci nebo srpnu a zda je je možné u objektu parkovat. Prosím ještě o informaci tda koupaliště je placené a kontrolované na čistotu vody. Děkuji Flossmannová
Vážená paní Flossmannová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chaty Poniklá č. 0824 a Sušice č. 1070.

Volné termíny chaty Poniklá: 13.8. - 20.8.2011 a od 27.8.2011.

Chata Sušice je volná od 27.8.2011. Bohužel bližší informace k místnímu koupališti nemáme k dispozici.

V případě dalších otázek nás kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127.


Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace