Chata Šumiac

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 9 osob
Stolní tenis v objektu
Sauna
Číslo chaty: 0378

Pronájem chaty Šumiac - podrobný popis

Luxusně zařízená chalupa (ca. 150 m2) pro 9 osob v obci. Vchod do kuchyně (15 m2) s jídelním koutem, v které je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, odsavač par, lednička, myčka na nádobí, el. konvice a rádio. Stylová obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem, TV+SAT a videem. Ložnice (24 m2) s manželskou postelí a TV+SAT. Koupelna s rohovou vanou, WC a pračkou – bojler 160 l. Z kuchyně vedou příkré schody do 1. patra – podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (18 m2) se 4 lůžky, 2/ průchozí (15 m2) se 3 lůžky a TV+SAT. Koupelna s rohovanou vanou a WC. Obě koupelny jsou taktéž propojeny schodištěm. V suterénu je hostům k dispozici také sauna s ochlazovnou a WC. Na oplocené zahradě (350 m2) se nachází posezení s krbem, grilem a ohništěm a také stolní tenis. Oplocené parkování pro 2 automobily. Garáž. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, odsavač par, lednička, myčka na nádobí, el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Dřevo do krbu 410,-Kč/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Šumiac je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Šumiac

Podhorská obec Šumiac leží v jižní části Nízkých Tater, asi 30 km východně od Brezna. Hustě zalesněná krajina (Národní parky Nízké Tatry, Slovenský ráj a Muránská planina) nabízí ideální podmínky k turistice, cykloturistice, sběru lesních plodů a houbaření. Koupání v nově vybudovaném aquaparku v Popradu (40 km). Krytý bazén a posilovna v Závadke nad Hronom (19 km). Rybaření v řece Hron (10 km). Nákupy v místě (0,2 km), restaurace v Závadke nad Hronom (19 km). Turistické cíle: horské túry v Nízkých Tatrách na Kráľovu holu, ve Slovenském ráji do přírodních rezervací Piecky, Bielý Potok, Havrania skala, Prielom Hornádu nebo Zejmarská roklina; muzeum zvonů přímo v obci Šumiac, Muránský hrad, Dobšinská ľadová jeskyně, úzkorozchodná železnice v Čiernem Balogu.

Lyžování v okolí

Pohorelská Maša (12 km) (700-980 m n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek: 2,5 km, střední obtížnost, 2 km běžeckých tratí. Polomka-Bučník (26 km) (610-910 m n. m.): 1 vlek, délka sjezdovek: 1,5 km, střední obtížnost, umělé zasněžování, 4 km běžeckých tratí. Další vleky taky v obci Telgárt (umělé zasněžování).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Šumiac

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Šumiac Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Šumiac nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace