Chalupa Stvolová-Vlkov

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0438

Pronájem chalupy Stvolová-Vlkov - podrobný popis

Venkovské stavení (110 m2) pro 7 osob u lesa. Chodba. Obytná místnost (18 m2) je vybavena sedací soupravou (možnost spaní pro 2 osoby na 2 gaučích) a TV. V kuchyni (15 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, překapávač, myčka na nádobí a jídelní kout. V prvním patře (příkré schody) se nacházejí 3 ložnice: 1/ průchozí (18 m2) se 2 lůžky, 2/ (27 m2) se 2 lůžky a 3/ (19 m2) se 2 gauči (každý pro 1 osobu). K dispozici je dětská postýlka. Koupelna s vanou – bojler 180 l. Samostatné WC. Plynové topení. Na velkém přírodním pozemku (3000 m2), který je částečně ohrazen plotem a částečně malým potůčkem, je k dispozici venkovní posezení, lehátka, slunečník, ohniště a badminton. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady částečně plotem, částečně malým potůčkem
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, překapávač, myčka na nádobí.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Stvolové (1,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možné zapůjčit na místě za poplatek 50,-Kč lůžko a

Příjezd/Odjezd

16.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Stvolová-Vlkov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Stvolová-Vlkov

Osada Vlkov leží v severovýchodní části Českomoravské vrchoviny asi 20 km jižně od Svitav. Krajina Vysočiny nabízí spousty možností pro vyznavače cykloturistiky, nenáročné turisty, houbaře a také pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkých měst a pouze relaxovat. Koupání v Brněnci (5 km), Letovicích (5 km) nebo na Křetínské přehradě (7 km). Tenisové kurty v místě (0,3 km). Posilovna v Letovicích (5 km). Krytý bazén v Poličce (25 km). Restaurace a nákupy (1,5 km) ve Stvolové. Turistické cíle: hrady Svojanov, Pernštejn, westernové městečko u Zvole nad Pernštejnem, historické město Polička – rodiště hudebního skladatele Bohuslava Martinů, zámek Litomyšl (památka chráněna UNESCEM), poutní kostel sv. J. Nepomuckého na Zelené hoře u Žďáru nad Sázavou (památka chráněna UNESCEM), rozhledny Nyklovice a Karasín.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Stvolová-Vlkov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Brněnec (5 km), Letovice (5 km), Křetínská přehrada (7 km), krytý bazén v Poličce (25 km)
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Letovicích (5 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Stvolová-Vlkov Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Stvolová-Vlkov nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Stvolová-Vlkov Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace