Chalupa Stvolová-Vlkov

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 10 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1255

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Stvolová-Vlkov - podrobný popis

Pěkně zařízená 4-pokojová chalupa (70 m2) pro 9 až 10 osob v malé osadě nedaleko lesa. Předsíň. Obytný pokoj (15 m2) je vybaven gaučem, stolem, židlemi a TV+SAT. V kuchyni (12 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout a malá kachlová pec. Ložnice (16 m2) se 3 lůžky; vstup na balkon. Koupelna s vanou a WC. Z předsíně pak vedou příkřejší schody do podkroví, kde se nacházejí další 2 ložnice: 1/ (16 m2) se 4 lůžky a 2/ (13 m2) se 2 lůžky a rozkládacím gaučem pro 1 osobu. Koupelna s malou vanou a WC. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (250 m2) je k dispozici zahradní bazén (Ø 4 m, hloubka 0,9 m, v provozu během letních prázdnin), terasa se zahradním nábytkem a udírna. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 200 m.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační polatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Stvolová-Vlkov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Stvolová-Vlkov

Vesnička Stvolová z její místní části Vlkov leží v severovýchodní části Českomoravské vrchoviny asi 20 km jižně od Svitav. Krajina Českomoravské vrchoviny nabízí spoustu možností k cykloturistice, vycházkám do přírody, houbaření, ale také pro ty, kteří dávají přednost historickým památkám. Koupání na koupališti v Letovicích (5 km) nebo na Křetínské přehradě (7 km). Tenisové kurty v místě (0,3 km). Rybaření na řece Svitavě (1 km). Restaurace a nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: Letovice (zámek), Rudka u Kunštátu (jeskyně Blanických rytířů), Svojanov (hrad), Pernštejn (hrad), Zvole (Westernové městečko Šiklův Mlýn), Lysice (zámek), rozhledny (rozhledna Járy Cimrmana v Březové nad Svitavou, rozhledna Karasín, rozhledna Horní les u Nyklovic), Polička (historické centrum, rodný dům hudebního skladatele Bohuslava Martinů), Boskovice (hrad, zámek, Westernové městečko), Moravský kras (jeskyně Sloupsko-šošůvské, Punkevní jeskyně, propast Macocha, Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Stvolová-Vlkov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Letovicích (5 km) nebo na Křetínské přehradě (7 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Svitavě (1 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,3 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Stvolová-Vlkov Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Stvolová-Vlkov nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Stvolová-Vlkov Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace