Apartmán Štrba

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo apartmánu: 0390

Pronájem apartmánu Štrba - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 4-pokojový apartmán pro 6 osob ve 2. patře rodinného domu na kraji obce. 3 ložnice. Oplocená zahrada: STOLNÍ TENIS, RUSKÉ KUŽELKY. KULEČNÍK. SAUNA. Aquapark v Popradu 15 km. TURISTIKA: vodopád Skok, Velická dolina. HORSKÁ CYKLISTIKA. LYŽOVÁNÍ: Lopušná dolina 7 km, Štrbské pleso 13 km. CENA od 7.028,-Kč/objekt/týden.

4-pokojový apartmán (80 m2) pro 6 osob ve druhém patře velkého rodinného domu se samostatným vchodem (vchod používají také hosté dvou apartmánů v 1. patře). Vstupní společenská místnost-jídelna (18 m2) se stolem, židlemi a TV+SAT. Kuchyňka (5 m2) je vybavena el. vařičem (2 plotýnky), ledničkou, překapávačem, mikrovlnnou troubou a el. konvicí. Koupelna se sprchovým koutem. Samostatné WC. 3 ložnice (20 m2, 13 m2, 18 m2) po dvou lůžkách. Na oplocené zahradě (500 m2), společná s hosty dalších apartmánů a majitelem, je k dispozici stolní tenis, ruské kuželky, 2 venkovní posezení, 2 přenosné grily a ohniště, v zahradní klubovně kulečník. Za poplatek k dispozici také sauna. Oplocené parkování. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Štrba je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Štrba

Obec Štrba leží na úpatí Vysokých Tater, asi 14 km západně od Popradu. Vysokotatranský region nabízí spoustu skvělých možností k turistice, cykloturistice, v zimě jsou zde ideální podmínky k lyžování. Koupání v nově otevřeném aquaparku v Popradu (16 km) nebo na termálním koupališti ve Vrbově (33 km). Tenisové kurty, posilovna a krytý bazén ve Svitu (8 km). Jízda na koni v Mengusovcích (8 km). Golf v Tatranské Lomnici (30 km). Restaurace (1,5 km), nákupy (0,5 km) v místě. Turistické cíle: krásy Vysokých Tater (plesa např. Hincovo, Modré, Popradské, Štrbské, vodopády Kmeťov a Skok, doliny např. Mengusovská, Velká a Malá studená, Koprová, Velická); Važecká a Belianská jeskyně, největší vyřezávaný oltář v chrámu sv. Jakuba a poutní místo Mariánská hora v Levoči, Spišský hrad (památka UNESCO), ZOO ve Spišské Nové Vsi, Slovenský ráj, zámek v Kežmaroku, klášter ve Strážkach, Pieniny (údolí řeky Dunajec – sjíždění největšího říčního kaňonu ve střední Evropě na pltích).

Lyžování v okolí

Svit-Lopušná dolina (7 km) (777-916 m n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 2,2 km, všechny stupně náročnosti, 10 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Starý Smokovec (26 km) (1025-1479 m n. m.): 5 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 6,7 km, všechny stupně obtížnosti, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Další zimní terény v Tatranské Štrbě (5 km), na Štrbském plese (13 km) a v Liptovské Tepličce (14 km).

Lázně v okolí

Štrbské pleso (13 km): léčba dýchacích cest. Nový Smokovec (22 km): léčba dýchacího ústrojí, poruch štítné žlázy a metabolismu.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Štrba

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Štrba Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Štrba nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace