Chalupa Štramberk

2 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1546

Rodinná dovolená

Novinka 2015


Pronájem chalupy Štramberk - podrobný popis

Mimořádně krásná a památkáři chráněná 3-pokojová dřevěnice (chalupa) (75 m2) nabízí pronájem pro 4 až 6 osob v malé tiché uličce historického městečka. Vstup do haly, ve které se nachází krbová kamna a 2 lůžka. Následuje malá chodbička, z které je vstup do kuchyně, obytného pokoje a na samostatné WC. Obytný pokoj je vybaven sedací soupravou (rozkládací gauč pro 2 osoby), stolem, 4 židlemi, kamny a TV+KABEL. V kuchyni je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, topinkovač, el. konvice, pračka, sprchový kout a jídelní kout. Ze vstupní haly pak vedou příkřejší schody do podkroví (snížený strop), kde se nachází ložnice s matrací pro 2 osoby a dětská postýlka. V objektu možnost připojení k internetu (WI-FI). Topení: el. přímotopy + dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt! Na oplocené zahradě (600 m2) je hostům k dispozici venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkování před chalupou nebo v garáži (vzdálena 200 m).

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Krb Krbová kamna ve vstupní hale.
Dobře vybavená kuchyně 2-plotýnkový el. vařič, el. trouba, lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Štramberk je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Štramberk

 • Historické městečko Štramberk leží v přírodním parku Podbeskydí v okrese Nový Jičín 3 km západně od Kopřivnice. Zdejší mírně zvlněná krajina, která se jen o kousek dále zvedá v Moravskoslezské Beskydy, je vhodná k turistice, cykloturistice i pro milovníky historických pamětihodností. Koupání na přírodním koupališti v Libotíně (3 km), na koupalištích v Kopřivnici (4 km) a v Mořkově (11 km), na vodní nádrži Větřkovice (7 km) nebo v aquaparcích ve Frenštátě pod Radhoštěm (11 km) a v Olešné u Frýdku-Místku (20 km). Tenisové kurty v místě (0,4 km). Posilovna, jízda na koni a squash v Kopřivnici (4 km). Restaurace a nákupy (0,2 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Štramberk (lidová architektura, hradní věž Trúba, jeskyně Šipka, Muzeum Malíře Zdeňka Buriana, Botanická zahrada a arboretum),
 • Kopřivnice (Technické muzeum Tatra, Muzeum Fojtství, Lašské muzeum, rozhledna na Bílé hoře),
 • Hodslavice (rodný domek Františka Palackého),
 • Nový Jičín (Žerotínský zámek s expozicí klobouků, Muzeum Novojičínska),
 • Starý Jičín (zřícenina hradu),
 • Kunín (zámek),
 • Příbor (rodný dům Sigmunda Freunda),
 • Hukvaldy (zřícenina hradu a rodiště hudebního skladatele L. Janáčka),
 • Frýdek-Místek (zámek),
 • Frenštát pod Radhoštěm (skokanské můstky, Městské muzeum s expozicí tkalcovství),
 • Pustevny (turistické středisko, lanovka z Trojanovic, secesní stavby Libušín a Maměnka od Dušana Jurkoviče, vyhlídka Cyrilka),
 • památná hora Radhošť (socha pohanského boha Radegasta, sousoší Cyrila a Metoděje a kaple z r. 1898),
 • Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – Dřevěné městečko, Mlýnská dolina a Valašská dědina, Jurkovičova rozhledna),
 • Beskydy (Velký Javorník s rozhlednou, Kněhyně, Smrk, Lysá hora, …).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Štramberk

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti v Libotíně (3 km), na koupalištích v Kopřivnici (4 km) a v Mořkově (11 km), na vodní nádrži Větřkovice (7 km) nebo v aquaparcích ve Frenštátě pod Radhoštěm (11 km) a v Olešné u Frýdku-Místku (20 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Kopřivnici (4 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,4 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Kopřivnici (4 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Štramberk Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Štramberk nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace