Chata Štóla

6 ložnic
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 11 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9384

Pronájem chaty Štóla - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Komfortní 7-pokojová chata pro 8-11 v chatové osadě na kraji lesa. Obytná místnost: KRB. Kuchyň. 6 ložnic. ZAHRADA: zastřešené posezení u ohniště. KOUPÁNÍ – AQUAPARK v Popradě 17 km. VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA. TIP NA VÝLET: Belianská jeskyně. LYŽOVÁNÍ: Svit-Lopušná dolina 8 km. CENA od 11.648,-Kč/objekt/týden.

Komfortní 7-pokojová chata (120 m2) pro 8-11 osob na pozemku oploceném živým plotem (600 m2) v chatové osadě na kraji lesa. Kolem pozemku protéká horský potok. Přízemí: Předsíň. Obývací pokoj se sedací soupravou, TV+SAT, rádiem, teplovzdušným krbem. Kuchyň se sporákem (el.+plyn), ledničkou, mrazničkou, kávovarem, toustovačem, mikrovlnnou troubou a jídelním koutem. Koupelna se sprchou. Samostatné WC. Ložnice s manželskou postelí. V prvním patře se nacházejí 3 dvoulůžkové ložnice, další koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Balkón. V podkroví (točité schody) se nachází 2 ložnice: 1/ se 2 lůžky, 2/ s 1 lůžkem. Plynové vytápění. Zastřešené posezení u ohniště. Parkoviště pro dvě auta na oploceném pozemku u objektu.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady živý plot
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně sporák (4 plynové hořáky, el. trouba, odsavač), lednička, mraz. box, kávovar, toustovač, mikrovlnná trouba.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,- Kč.Spotřeba el. energie a plynu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Štóla je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Štóla

Chatová osada v lese u obce Štóla leží pod hřebenem Vysokých Tater 850 m n. m. Možnosti koupání v Tatranské Lomnici (13 km), Smokovcích (10 km). Krytý bazén, posilovna na Štrbském Plese (15 km), ve Svitě (7 km) a v Popradu (13 km). Termální lázně Vrbov (30 km), Vyšné Ružbachy (55 km). Jízda na koni a půjčovna kol v místě. Značené cyklostezky. Tipy na výlet: Levoča (největší vyřezávaný oltář), starobylé město Kežmarok, krápníkové a ledové jeskyně v Dobšiné a Belianské, Červený Kláštor, sjíždění řeky Dunajec (možnost kombinace jízdy na vorech s návratem na zapůjčeném horském kole), Slovenský ráj. Nákupy a hospoda v místě, restaurace 3 – 5 km.

Lázně v okolí

Klimatické lázně Vyšné Hágy 5 km, Smokovce 10 km.

Lyžování v okolí

Štola (850 m n.m.): jednoduchá sjezdovka cca 300 m od domu. Mengusovce 2 km: 2 vleky. Lopušná dolina 5 km: 3 vleky, osvětlení, umělé zasněžování. Štrbské Pleso 15 km: 6 vleků/ 3,9 km středně těžkých sjezdovek v 1380 - 1815 m n., dětský vlek, večerní lyžování, umělé zasněžování, lyž. škola, servis, půjčovna. Smokovce 10 km: 7 vleků/ 6 lehkých až těžkých sjezdovek v 950 - 1480 m n.m., lyž. škola, servis, půjčovna, sáňkařská dráha s osvětlením. Tatranská Lomnica 13 km: 5 vleků/ 5 středně těžkých až těžkých sjezdovek/ 9,8 km 960 - 2200 m n.m., lyž. škola, servis, půjčovna. Cca 50 km tratí pro běh na lyžích - napojení z Vyšných Hágů 5 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Štóla

Cyklotrasy v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Štóla Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Štóla nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace