Chalupa Štola

4 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 9360a

Pronájem chalupy Štola - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Komfortní 5-pokojová vila (125 m2) pro 8 osob. Obytná místnost: KRB. 4 ložnice. 2 koupelny. KOUPÁNÍ – AQUAPARK v Popradě 17 km. VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA: Velká a malá studená dolina, Štrbské a Popradské pleso, vodopád Skok. LYŽOVÁNÍ: Svit-Lopušná dolina 8 km, Starý Smokovec 12 km. CENA od 11.760,-Kč/objekt/týden.

Komfortní 5 pokojová vila (125 m2) pro 8 osob na oploceném pozemku (980 m2). Přízemí: jídelna propojená s kuchyní: sporák (el.+plyn, odsavač par), lednička, kávovar, mikrovlnná trouba, toustovač. Obývací pokoj s krbem je vybaven rádiem, kazetovým přehrávačem, TV+SAT, vchod na terasu. WC. Pokoj se dvěma samostatnými lůžky. V prvním patře se nacházejí 3 dvojlůžkové ložnice, jedna s balkonem. Velká koupelna s vanou a WC. V suterénu se nachází další koupelna s vanou, sprchovým koutem. Plynové vytápění. Oplocené parkování pro 3 auta u domu. Na pozemku je k dispozici venkovní posezení a ohniště.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady dřevěný plot a pletivo
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně sporák (4 plynové hořáky, el. trouba, odsavač par), lednička, kávovar, mikrovlnná trouba, toustovač
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky, ručníky s sebou. Povlečení lze půjčit na místě za 50,- Sk za lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Štola je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Štola

Obec Štóla leží na úpatí Vysokých Tater, asi 17 km západně od Popradu. Vysokotatranská oblast je protkána spoustou značených turistických a cykloturistických tras, v zimě jsou zde skvělé podmínky k lyžování. O své nepřijdou ani milovníci historie – historických památek. Koupání v nově otevřeném aquaparku v Popradu (17 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna ve Svitu (7 km). Golf v Tatranské Lomnici (20 km). Restaurace a nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: krásy Vysokých Tater (plesa např. Hincovo, Modré, Popradské, Štrbské, vodopády Kmeťov a Skok, doliny např. Mengusovská, Velká a Malá studená, Koprová, Velická); Belianská a Važecká jeskyně, zámek v Kežmaroku, klášter ve Strážkach, největší vyřezávaný oltář v chrámu sv. Jakuba a poutní místo Mariánská hora v Levoči, Spišský hrad (památka UNESCO), ZOO ve Spišské Nové Vsi, Slovenský ráj, Pieniny (údolí řeky Dunajec – sjíždění největšího říčního kaňonu ve střední Evropě na pltích).

Lyžování v okolí

Svit-Lopušná dolina (8 km) (777-916 m n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 2,2 km, všechny stupně náročnosti, 10 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Starý Smokovec (12 km) (1025 – 1479 m. n. m.): 5 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 6,7 km, všechny stupně obtížnosti, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Další zimní terény na Štrbském plese, Tatranské Lomnici. Malá sjezdovka také v místě (0,5 km).

Lázně v okolí

Nový Smokovec (10 km): léčba dýchacího ústrojí, poruch štítné žlázy a metabolismu. Štrbské pleso (15 km): léčba dýchacích cest. Liptovský Ján (35 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Štola

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Štola Položit dotaz

Vloženo: 8.4.2008

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je pozemek oplocen.Děkuji za odpověď
Ano, pozemek chalupy 9360a Štola je oplocen.

Vloženo: 11.3.2008

Dobrý den ..
Chtěl jsem se zeptat, mám možnost příspěvku z FKSP od zaměstnavatele. Byl by problém zaslat fakturu na adresu mého zaměstnavatele se zněním:
např. " Fakturujeme Vám pobyt pro Jana Bidmona od .........do za pobyt v našem rekreační zařízení. Celková cena zájezdu činí ......Kč." Jde mi o to aby na faktuře nebyla jména spolurekreantů. Potom na poukazu k pobytu je jasné, že jména uvedeme, ale na faktuře né. Takovéto pažadavky má můj zaměstnavatel.
Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem.
Bidmon Jan.
Ano, vystavit fakturu na zaměstnavatele je možné. Jakmile si objednáte požadovaný rekreační objekt, bude Vám tato objednávka potvzena a zaslána společně se smlouvou o poskytnutí služby. Na základě ní nám místo zálohy zašlete fakturační údaje na Vašeho zaměstavatele a my fakturu vystavíme.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace