Chalupa Staré Hamry

5 ložnic
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 11 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0529

Pronájem chalupy Staré Hamry - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše vybavená 6-pokojová chalupa pro 11 osob na kraji lesa na konci horské osady. Obytný pokoj. Kuchyně. 5 ložnic. BAZÉN (3,6 m x 0,9 m). KOUPÁNÍ v Bílé 7 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE (Lysá hora, Bílý Kříž, Grúň, Podolanky). TIP NA VÝLET: Rožnov pod Radhoštěm (Valašský skanzen v přírodě) CENA od 11.368,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše vybavená 6-pokojová chalupa (ca. 100 m2) pro 11 osob na kraji lesa na konci horské osady. Chodba. V kuchyni (15 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, sporák na tuhá paliva a jídelní kout pro 4 osoby. Obytná místnost (15 m2) se sedacím koutem a TV. Koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a pračkou – bojler 120 l. Samostatné WC. Ložnice (12 m2) s dvojlůžkem. Ložnice (10 m2) s 2 lůžky vedle sebe. Příkré schody do podkroví (snížený strop). Tam se nacházejí 3 ložnice: 1/ a 2/ (10 m2) se 2 lůžky vedle sebe, 3/ (14 m2) z 3 lůžky (z toho 2 vedle sebe). Topení na tuhá paliva. Na neoploceném pozemku (800 m2) je k dispozici nafukovací bazén (3,6 m x 0,9 m), venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkovací místa. V zadní části chalupy chová majitel drůbež, kterou dochází příležitostně krmit.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Staré Hamry je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Staré Hamry

Rekreační obec Staré Hamry leží v samém srdci Moravskoslezských Beskyd, ca. 8 km od jejich nejvyššího vrcholu Lysé hory (1323 m n. m.). Zvlněná krajina Beskyd nabízí ideální podmínky k turistice (Lysá hora, Bílý Kříž, Grúň, Podolanky, Smrk) nebo cykloturistice. Koupání, tenisové kurty a minigolf v Bílé (7 km). Koupaliště, krytý bazén a posilovna ve Frýdlantu nad Ostravicí (20 km). Rybaření na řece Ostravici (10 km). Restaurace a nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: srub básníka Petra Bezruče a pomník Maryčky Magdonové, symbolické postavy z jeho básně ve Starých Hamrech, Valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, památná hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z r. 1898, turistické středisko Pustevny, zřícenina hradu a rodiště hudebního skladatele L. Janáčka Hukvaldy, technické muzeum Tatra v Kopřivnici, lidová architektura a hradní věž Trúba ve Štramberku.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Staré Hamry

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Staré Hamry Položit dotaz

Vloženo: 13.7.2009

Dobrý den.

Chtěl jsem se zeptat zdali nemáte volný termín od 1.8.2009 do 8.8.2009.

Děkuji
Vážený pane Nikodem,


děkujeme Vám za Vaši poptávku po ubytování na chalupě Staré Hamry č. 0529.
Tento objekt není aktuálně v nabídce, tudíž Vám jej nemůžeme nabídnout.
V oblasti Beskyd Vám v daném termínu pro 10-11 osob bohužel nemůžeme doporučit žádný
vhodný objekt.

Rádi Vám ale vyhledáme jiné chaty/chalupy dle Vašich požadavků, které nám můžete
sdělit telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 25.8.2008

Měla bych dotaz ohledně silvestra.Je možno si pronajmout chatu od 31.12.08 do 02.01. nebo max.do 03.01.09 ? A dále za jakou cenu (noc/objekt).
Chalupa 0529 Staré Hamry je v nabídce pouze v letní sezóně.
Zobrazit všechny dotazy


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace