Apartmán Sloup v Čechách

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo apartmánu: 0845

Chata na víkend


Pronájem apartmánu Sloup v Čechách - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 2-pokojový apartmán pro 6 osob v přízemí historicky cenné roubené chalupy na kraji obce nedaleko lesa. Obytná ložnice: KRBOVÁ KAMNA. Ložnice. Kuchyně. Koupelna: LÁZEŇSKÁ DŘEVĚNÁ VANA. KOUPÁNÍ v rekreačním jezeře s písčitou pláží 1 km. CYKLOTURISTIKA. Jízda na koni 0,3 km. SKALNÍ HRAD 0,3 km. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

2-pokojový apartmán (90 m2) pro 6 osob v přízemí historicky cenné roubené chalupy na kraji obce nedaleko lesa. Vchod a chodba (společné s ubytovatelem, který bydlí v 1. patře). Nalevo od chodby se nachází průchozí obytná ložnice (42 m2), která je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, jídelním stolem a 4 židlemi, 2 manželskými lůžky, TV a rádiem (CD, kazeta). Možnost objednání dětské postýlky. Ložnice (15 m2) se 2 lůžky a kamny. Napravo od chodby se nachází průchozí kuchyně (15 m2), ve které je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a jídelní kout. Koupelna s hydromasážním sprchovým koutem, dřevěnou lázeňskou vanou a WC – bojler 200 l. Pravá i levá část jsou uzamykatelné zevnitř. Plynové topení nebo topení dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (300 m2) za domem, která je společná s ubytovatelem, je k dispozici zahradní nábytek, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování u domu. Ubytovatel vlastní psa.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady oplocená je pouze zahrada za domem
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za dřevo (100,-Kč/bedna).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Sloup v Čechách je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Sloup v Čechách

Obec Sloup v Čechách leží na úpatí Lužických hor cca. 10 km severovýchodně od České Lípy. Zdejší mírně zvlněná krajina je vhodná k cykloturistice, k vycházkám do přírody, tak i k výletům za památkami. Koupání v rekreačním jezeře s písčitou pláží a půjčovnou loděk (1 km) v místě. Jízda na koni (0,3 km) v místě. Tenisové kurty a posilovna v Novém Boře (3 km). Krytý bazén v České Lípě (10 km). Rybaření v místě (1 km). Nákupy (0,3 km), restaurace (0,5 km) v místě. Turistické cíle: Sloup v Čechách (skalní hrad), Kamenický Šenov (Muzeum skla), Prácheň (Panská skála – přírodní památka), Bezděz (hrad), Rumburk (Loreta, Zvědavá ulička – soubor místně typických tkalcovských domků), krásy Lužických hor (Loupežnický vrch, Sokol, Vranní skály, Hvozd s rozhlednou, Luž – nejvyšší hora Lužických hor, Jedlová s rozhlednou), České Švýcarsko (Pravčická brána, soutěska říčky Kamenice).

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Sloup v Čechách

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Sloup v Čechách Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Sloup v Čechách nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace