Chalupa Šlapanov

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 12 osob
Oplocení zahrady
Internet v objektu - wifi
Číslo chalupy: 1521

Rodinná dovolená

Novinka 2015

Chata na víkend


Pronájem chalupy Šlapanov - podrobný popis

Prostorný pěkně zařízený 5-pokojový rekreační dům (cca. 200 m2) k pronájmu pro max. 12 osob se nachází v tiché ulici na kraji obce. Chodba. Obytný pokoj je vybaven sedací soupravou, krbem, kuchyňským a jídelním koutem pro 6 osob, TV+KABEL a mini HI-FI (CD, kazeta); vstup na terasu. V kuchyňském koutě je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem a mikrovlnná trouba. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obytného pokoje vede schodiště do podkroví do otevřeného předpokoje. Z něj se pak vstupuje do koupelny s rohovou vanou, WC a 2 umyvadly a do ložnic: 1/ se 4 lůžky, 2/ se 4 lůžky, 3/ průchozí se 2 lůžky a 4/ se 2 lůžky. K ložnici č. 1 a č. 2 náleží společný balkon. V objektu možnost připojení k internetu (WI-FI). Centrální plynové topení. Nekuřácký objekt. Na z větší části oplocené zahradě (800 m2) se nachází zapuštěný kruhový bazén (3,6 m, hloubka 1,1, m), zahradní jezírko, terasa s venkovním posezením a altánek s venkovním posezením a zahradním krbem. Na vydlážděné části zahrady před domem jsou k dispozici přenosné sloupky se sítí pro míčové hry. Garáž byla přebudována na hernu, kde mohou hosté využít stolní tenis a posilovací stroj. Parkování přímo u domu.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Zapuštěný kruhový bazén (průměr 3,6 m, hloubka 1,1 m).
Oplocení zahrady Zahrada je z větší části oplocena.
Internet v objektu - wifi Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Les je vzdálen cca. 1 km.
Krb Krb v obytné místnosti a zahradní krb na zahradě v altánku.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem a mikrovlnná trouba.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Havlíčkově Brodu (9 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za poplatek na místě 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za dřevo. Spotřeba plynu (pouze v období od 1.10. do 1.5.). Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Šlapanov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně jsou k dispozici  víkendové pobyty v dubnu a květnu 2023. S předstihem si můžete naplánovat i velikonoční pobyt 2023 nebo některý z termínů květnových státních svátků.

Chalupa  Šlapanov je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 3 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Šlapanov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Šlapanov

 • Obec Šlapanov leží na Českomoravské vrchovině cca. 15 km severovýchodně od Jihlavy a cca. 9 km jihovýchodně od Havlíčkova Brodu. Zdejší zvlněná krajina je vhodná k cykloturistice, k vycházkám do přírody, stejně tak k výletům za historickými pamětihodnostmi. V zimě jsou zde dobré podmínky k lyžování. Koupání na koupališti v Havlíčkově Brodu (9 km) nebo v aquaparku Vodní ráj v Jihlavě (15 km). Tenisový kurt (víceúčelové hřiště) v místě (0,1 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Havlíčkově Brodu (9 km). Rybaření na rybníku v Šachotíně (2 km). Vyhlídkové lety v Přibyslavi (10 km). Hospoda a nákupy (0,5 km) v místě. Restaurace v Havlíčkově Brodu (9 km).

Turistické cíle:

 • Havlíčkův Brod (Muzeum Vysočiny),
 • Přibyslav (zámek),
 • Jihlava (historické centrum, katakomby, zoologická zahrada),
 • Třešť (Muzeum Vysočiny - expozice betlémů),
 • Telč (zámek se zámeckou zahradou a parkem – památka UNESCO, historické náměstí ze štítovými domy, věž a kostel sv. Ducha, Galerie Jana Zrzavého),
 • Roštejn (hrad),
 • Javořice (nejvyšší hora Českomoravské vrchoviny),
 • Křemešník (poutní místo),
 • Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit),
 • Orlík u Humpolce (zřícenina hradu),
 • Lipnice nad Sázavou (mohutná zřícenina gotického hradu, muzeum Jaroslava Haška, každoročně se zde koná festival Haškova Lipnice, folkové festivaly),
 • Polná (historické městečko),
 • Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuského na Zelené hoře – památka UNESCO, Muzeum knihy v místním zámku).

Lyžování v okolí

 • Vysoká u Havlíčkova Brodu (600 m. n. m.) (5 km): 1 vlek, délka sjezdovky 420 m, obtížnost středně těžká, lyžařská škola.
 • Šacberk u Jihlavy (14 km): 2 lyžařské vleky (z toho jeden dětský), délka sjezdovky 380 m, obtížnost středně těžká, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 10 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Šlapanov

Cyklotrasy v okolí Obcí Šlapanov vedou cyklostezky č. 4157 a č. 4335.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Havlíčkově Brodu (9 km) nebo v aquaparku Vodní ráj v Jihlavě (15 km).
Rybaření v okolí Rybaření na rybníku v Šachotíně (2 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisový kurt (víceúčelové hřiště) 0,1 km v místě.
Posilovna v okolí Posilovna v Havlíčkově Brodu (9 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Šlapanov Položit dotaz

Vloženo: 6.1.2017

Dobrý den, počítáte do 12 osob i děti nabo jen dospělé? Děkuji, Pelikánová

Vážená paní Pelikánová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 1521 Šlapanov. Do počtu 12 osob (do maximální kapacity 12 osob) se započítají dospělí i děti bez rozdílu věku.

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 12.1.2016

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat,jestli máte volnou chatu od 9.7.2016. do 16.7.2016 děkuji za odpověd .Měli bychom zájem s pozdravem J.Janovská

Vážená paní Janovská,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chalupy 1521 Šlapanov. Ano, Vámi poptávaný termín od 9.7. do 16.7.2016 je předběžně volný. Cena činí 21.000,-Kč + poplatky na místě: rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč, poplatek za dřevo a p oplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci si můžete zadat také přes online rezervační formulář na našich webových stránkách - rezervační formulář, volné termíny a ceník chalupy 1521 Šlapanov.

 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace