Chalupa Škrdlovice

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 10 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 0636

Pronájem chalupy Škrdlovice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 6-pokojový, kvalitně zařízený rekreační dům pro 8 – 10 osob na konci obce. Obytná místnost. 4 ložnice. VNITŘNÍ BAZÉN (7,5 m x 1,8 m x 1,3 m). ZAHRADA: HŘIŠTĚ (12 m x 5 m) pro míčové hry, STOLNÍ TENIS, KRB, POSEZENÍ. TIP NA VÝLET: Veselý kopec (skanzen lidové architektury). CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

6-pokojový, kvalitně zařízený rekreační dům (120 m2) pro 8 – 10 osob na konci obce. Přízemí: Zádveří. Chodba. Obytná místnost (36 m2) je vybavena sedací soupravou, TV+SAT, kazetovým magnetofonem, jídelním a opticky odděleným kuchyňským koutem; vstup k vnitřnímu bazénu (7,5 m x 1,8 m x 1,3 m). V kuchyňském koutě je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Ložnice (12 m2) s dvojlůžkem. Koupelna s vanou a sprchovým koutem. Samostatné WC. 1. patro: společenská místnost (36 m2) s posezením (rozkl. gauč pro 1 osobu), lůžkem a opticky odděleným kuchyňským koutem (plynová plotna – 4 hořáky, lednička). 3 ložnice: 1/ (12 m2) s dvojlůžkem, 2/ a 3/ (12 m2) se 2 lůžky. Koupelna s vanou a sprchovým koutem. Samostatné WC. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na pěkně udržované oplocené zahradě (830 m2) je k dispozici hřiště (12 m x 5 m) pro míčové hry, stolní tenis, zastřešené venkovní posezení a venkovní krb. Parkování: 1x v garáží, 1x oplocené, ostatní neoplocená. Bazén je v provozu cca. od května do konce září.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady dřevěný plot
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a plynu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Škrdlovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Škrdlovice

Vesnička Škrdlovice leží v kopcovité krajině Žďárských vrchů ca. 7 km severně od Žďáru nad Sázavou. Na své si přijdou turisti, cykloturisti, houbaři, milovníci historických pamětihodností, zároveň i ti, kteří chtějí pouze relaxovat u domu. Koupání v rybníku Velké Dářko (2 km). Tenisové kurty v místě (0,4 km). Krytý bazén, jízda na koni, posilovna, squash ve Žďáru nad Sázavou (7 km). Golf ve Svratce (20 km). Rybaření na rybníku Strž (4 km). Restaurace a nákupy (0,6 km) v místě. Turistické cíle: výšlapy na Žákovu horu, na Devět skal, k Malinské skále; Žďár nad Sázavou (Muzeum knihy, kostel Sv. Jana Nepomuského na Zelené hoře – památka UNESCO), Veselý kopec (skanzen lidové architektury), Polička (historické centrum města, rodný dům hudebního skladatele Bohuslava Martinů), Pernštejn (hrad), Zvole (Westernové městečko Šiklův mlýn).

Lyžování v okolí

Běžecké tratě v místě. Nové Město na Moravě (20 km): 3 vleky, délka sjezdovek: 0,5 km, umělé zasněžování, večerní osvětlení, snowboarding, snowthubing, u-rampa, 108 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Škrdlovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Škrdlovice Položit dotaz

Vloženo: 8.4.2008

Dobrý den, chtěl jsme se zeptata zda-li je vaše chat dostupna v tepmínu od 5 -12 cervence dekuji Studnička
Chalupa 0636 Škrdlovice je od 31.5.2008 do 6.9.2008 plně obsazena.

Vloženo: 7.4.2008

dobrý den,ráda bych se zeptala,jestli máte ještě nějaký volný termín na ubytování ve vaší chaloupce a to bud 12-19 července,nebo 19 července-26 července
Rekreační dům Škrdlovice (0636) je bohužel v hlavní letní sezóně plně obsazen.
Zobrazit všechny dotazy


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace