Chata Skalice

3 ložnice
Domácí zvíře
Stolní tenis v objektu
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0913

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Skalice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Nově zrekonstruovaná 4-pokojová chata s pěkným interiérem pro 4 až 6 osob leží v chatové osadě u lesa v blízkosti řeky Lužnice. Obytná místnost s KRBEM. 3 ložnice. ZAHRADA: STOLNÍ TENIS, posezení, krb. RYBAŘENÍ 0,2 km v řece LUŽNICI. KOUPÁNÍ v Plané n. L. 5 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: hrad Choustník. CENA od 7.854,-Kč/objekt/týden.


Nově zrekonstruovaná 4-pokojová chata s pěkným interiérem (65 m2) pro 4 až 6 osob leží v chatové osadě v pěkném prostředí u lesa v blízkosti řeky Lužnice. Předsíň. Obytná místnost (25 m2) je vybavena jídelním a kuchyňským koutem, gaučem, krbem, TV a kazetovým magnetofonem. V kuchyňském koutě je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. V objektu pouze užitková voda. Veranda s malým posezením. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. V podkroví chaty (snížené stropy) se nacházejí 3 ložnice: 1/ průchozí (23 m2) se 2 lůžky, 2/ (5 m2) s vestavěným dvojlůžkem a 3/ (12 m2) se 2 matracemi. V ložnicích se nachází celkově 6 míst ke spaní, maximální kapacita chaty je však přesto pouze 5 osob!!! Topení: dřevem v krbu. Na pečlivě udržované neoplocené zahradě (300 m2) s dekorativním jezírkem (1,5 m hluboké) je k dispozici altán s venkovním posezením a krbem a stolní tenis. 2 neoplocená parkovací místa z toho 1x zastřešené.

Domácí zvíře Ne
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Skalici (4 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Skalice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Skalice

Chatová osada v blízkosti obce Skalice leží v pěkné jihočeské přírodě v blízkosti řeky Lužnice cca 12 km jižně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za hrady a zámky, k vycházkám do přírody i k cykloturistice (značená síť cyklostezek). Koupání na řece Lužnici v místě (0,2 km), na koupališti v Plané nad Lužnicí (5 km) nebo v pískovně v Roudné (10 km). Tenisové kurty v Plané nad Lužnicí (5 km). Krytý bazén, posilovna, squash v Táboře (12 km). Rybaření na řece Lužnici (0,2 km). Golf a jízda na koni v Sudoměřicích u Bechyně (17 km). Nákupy a restaurace (4 km) ve Skalici. Turistické cíle: Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Choustník (hrad), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Jindřichův Hradec (zámek, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Červená Lhota (zámek), Třeboň (zámek, Swarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál).

Lázně v okolí

Bechyně (21 km): léčba pohybového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Skalice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Řeka Lužnice v místě (0,2 km), koupaliště v Plané nad Lužnicí (5 km), Pískovna v Roudné (10 km), krytý bazén v Táboře (12 km)
Rybaření v okolí Rybaření na řece Lužnici (0,2 km)
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Plané nad Lužnicí (5 km)
Golf v okolí Golf v Sudoměřicích u Bechyně (17 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Táboře (12 km)

Dotazy k pronájmu chaty Skalice Položit dotaz

Vloženo: 8.2.2010

Dobrý den,máme zájem si pronajmout vaši chatu první týden v srpnu ale je nás 7. čtyři dospělí a tři děti. Nepustí nás to na rezervaci,vím že je to pro šest. Máme možnost rezervace nebo si máme hledat jinou chatu.S pozdravem Kubáňovi
Vážený pane Kubáň,


děkujeme Vám za dotaz k chatě Skalice.
Kapacita objektu je max. 6 osob, tuto kapacitu nelze překročit.

Rádi Vám nabídneme jiné vhodné objekty dle Vašich požadavků, které nám můžete sdělit
telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace