Chata Rusava

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 9341c

Pronájem chaty Rusava - podrobný popis

Samostatná 3 pokojová část nového rodinného domu (cca 46 m2) pro 4 osoby s velkou zahradou (700 m2). Přes venkovní schody se vejde do oddělené části v prvním patře (samostatný byt v přízemí je o víkendech obýván majitelkou objektu). Byt je komfortně a moderně zařízen. Předsíň, dobře vybavená kuchyňka (7,5 m2) se sporákem (4 plynové hořáky, el. trouba, odsavač par), kávovarem, ledničkou, mixérem. Obývací pokoj (27 m2) - resp. jídelna s TV+SAT, rádiem. Koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Dvě ložnice, každá se dvěma samostatnými lůžky. Balkón. Elektrické vytápění. Společenské hry, soft-tenis. V zahradě je k dispozici posezení s krbem a grilem. Parkování před domem.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně sporák (4 plynnové hořáky, el. trouba, odsavač par), kávovar, lednička
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za poplatek 50,- Kč za lůžko

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč, říjen až duben spotřeba el. energie

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Rusava je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Rusava

Známá rekreační oblast v jihozápadní části Hostýnských vrchů cca 10 km od Bystřice pod Hostýnem. Značené cyklotrasy. Tipy na výlet: Kroměříž (23 km) - zámek s rozsáhlým parkem, Valašské Meziříčí (37 km), Rožnov (50 km) - skanzen. Vyhřívaný bazén a bazén pro děti, tenisové a volejbalové kurty, stolní tenis, ruské kuželky 2 km. Přehrada ve vzdálenosti 2 km nabízí další možnosti ke koupání a vodním sportům. Posilovna a minigolf V Bystřici pod Hostýnem (8 km) nebo v Holešově (12 km). Restaurace a nákupy 1 km od objektu.

Lyžování v okolí

Vlek 1 km od chaty.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Rusava

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Rusava Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Rusava nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace