Apartmán Rtyně v Podkrkonoší

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 0385

Pronájem apartmánu Rtyně v Podkrkonoší - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 2-pokojový kvalitně zařízený apartmán v 1. patře rodinného domu pro 5 osob se samostatným vchodem na polosamotě v překrásné přírodě u lesa asi 2 km nad městem. ÚŽASNÝ VÝHLED až na Krkonoše. Obytná místnost: KRBOVÁ KAMNA. Plně zařízená kuchyně. Obrovský pozemek s ovocným sadem. TURISTIKA. CENA od 9.821,-Kč/objekt/týden.

První patro rodinného domu (90 m2) pro 5 osob se samostatným vchodem na polosamotě v krásné přírodě u lesa asi 2 km nad městem. Předsíň. Samostatné WC. Schodiště. Chodba. Obytná místnost (35 m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, TV+SAT, kazetovým magnetofonem a 3 lůžky; vstup na balkon, odkud je úchvatný pohled až na vzdálené vrcholky Krkonoš. V kuchyni (20 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, překapávač a el. konvice. Koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. Ložnice (22 m2) s manželskou postelí, krbovými kamny a kazetovým magnetofonem. Na obrovském neoploceném pozemku (3000 m2) se sadem je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování. Majitelka vlastní psa a ovce. Majitel obývá přízemí (samostatný vchod).
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, překapávač a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Rtyně v Podkrkonoší je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Rtyně v Podkrkonoší

Městečko Rtyně v Podkrkonoší leží na hranici CHKO Broumovsko a asi jen 35 km od Krkonoš. Místo je ideální především k odpočinku, vycházkám do přírody, cykloturistice, ale také k výletům za krásami východních Čech. Koupání v Červeném Kostelci (9 km) nebo v přehradní nádrži Rozkoš (23 km). Tenisové kurty, posilovna, rybaření v Červeném Kostelci (9 km). Jízda na koni v Chlívcích (10 km). Krytý bazén v Trutnově (23 km). Restaurace a nákupy v místě (2 km). Turistické cíle: Adršpašsko-teplické skály, srub čs. opevnění v Odolenově nebo pevnost v Dobrošově, Babiččino údolí, zámky Ratibořice, Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno, pevnost Josefov u Jaroměře, Safari ve Dvoře Králové nad Labem, barokní špitál Kuks, Krkonoše.

Lázně v okolí

Janské Lázně (40 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Rtyně v Podkrkonoší

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Rtyně v Podkrkonoší Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Rtyně v Podkrkonoší nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace