Penzion Rožnov pod Radhoštěm

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo penzionu: 0782b

Chata na víkend


Pronájem penzionu Rožnov pod Radhoštěm - podrobný popis

Rodinný penzion asi 4 km za městem v tichém prostředí nedaleko lesa s pěkným výhledem do okolí. V penzionu jsou k dispozici 2 apartmány. Apartmán B: 1-pokojový apartmán (45 m2) pro 4 až 6 osob v 1. patře penzionu. Obytný pokoj je vybaven 2 lůžky, 2 rozkládacími křesly a TV; vstup na lodžii. V kuchyni je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, el. konvice, jídelní kout a 2 lůžka; vstup na lodžii. Koupelna s rohovou vanou a WC. Součástí penzionu je vnitřní bazén (4 x 6 x 1,5 m) (v provozu pouze v létě) a minitělocvična. Na neoplocené společné zahradě (1500 m2) je k dispozici venkovní posezení se slunečníkem, přenosný gril a houpačky a pískoviště pro děti. Neoplocené parkování. Majitel vlastní malého psa. Majitel na požádání připraví snídani (120,-Kč/osoba). V objektu jsou povoleny pouze malá psí plemena.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování penzionu Rožnov pod Radhoštěm je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem penzionu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem penzionu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně jsou k dispozici  víkendové pobyty na jaře a na podzim 2023. Aktuálně se objednávají červnové víkendy. S předstihem si můžete naplánovat také víkend nebo prodloužený víkend v období od září do listopadu.

Penzion  Rožnov pod Radhoštěm je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 100,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Penzion Rožnov pod Radhoštěm

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí penzionu Rožnov pod Radhoštěm

Rodinný penzion se nachází asi 4 km od Rožnova pod Radhoštěm v místní části zvané Horní Paseky. Zdejší hornatá krajina Moravskoslezských Beskyd je ideální jak k turistice (výšlapy na Pindulu, Velký Javorník, Radhošť, Pustevny) a cykloturistice (značená síť cyklistických stezek) tak k odpočinku a relaxaci či k poznávání historických pamětihodností. Veškeré sportovní vyžítí (koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, squash, rybaření, jízda na koni, golf) v Rožnově pod Radhoštěm (5 km). Koupání také v aquaparku ve Frenštátě pod Radhoštěm (8 km). Restaurace (1 km), nákupy (4 km). Turistické cíle: Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – skanzen), Pustevny (turistické centrum, lanovka, Libušín a Maměnka – secesní stavby od Dušana Jurkoviče), Radhošť (památná hora se sochou pohanského boha Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z roku 1898), Frenštát pod Radhoštěm (skokanské můstky), Kopřivnice (Technické muzeum Tatra), Štramberk (lidová architektura, hradní věž Trúba, jeskyně Šipka), Hukvaldy (rodný dům hudebního skladatele Leoše Janáčka, zřícenina hradu, Hodslavice (rodný dům Františka Palackého).

Lyžování v okolí

Možnost běžkování přímo od objektu. Přímo od objektu také možnost sáňkování a lyžování pro děti. Pustevny (20 km) (620-1095 m. n. m.): 1 lanovka, 4 vleků, délka sjezdovek: 8,2 km, náročnost lehká až těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 53 km udržovaných běžeckých tratí lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí penzionu Rožnov pod Radhoštěm

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště a krytý bazén v Rožnově pod Radhoštěm (5 km), aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm (8 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Rožnově pod Radhoštěm (5 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Rožnově pod Radhoštěm (5 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Rožnově pod Radhoštěm (5 km)
Golf v okolí Golf v Rožnově pod Radhoštěm (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Rožnově pod Radhoštěm (5 km)

Dotazy k pronájmu penzionu Rožnov pod Radhoštěm Položit dotaz

Vloženo: 15.5.2011

Dobrý den ,
rádi bychom strávili na Vaší chatě dovolenou a proto máme několik dotazů, zejména jaké jsou další poplatky např. za bazén a el. energie, či zda jsou tyto poplatky zahrnuty v uvedené ceně.
A pak také zda pes majitele volně pobíhá po objektu.
Děkuji
M.S.
Vážený pane Syrový,


děkujeme Vám za dotazy na penzion Rožnov p. Radhoštěm č. 0782b.
Poplatky hrazené na místě majiteli: Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Majitel vlastní malého psa, který se pohybuje v areálu penzionu.

V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace