Chata Roudno

1 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0735

Pronájem chaty Roudno - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše vybavená rybářská 2-pokojová chata pro 4 osoby 100 m od vodní nádrže SLEZSKÁ HARTA. TERASA s posezením. Obytný pokoj. Ložnice. OPLOCENÝ POZEMEK: venkovní posezení u krbu. KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY, RYBAŘENÍ (VYHLÁŠENÝ RYBÁŘSKÝ REVÍR) – 100 m. K dispozici LOĎKA. CYKLOTURISTIKA. LYŽOVÁNÍ od 26 km. CENA od 7.252,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše vybavená rybářská 2-pokojová chata (45 m2) pro 4 osoby 100 m od vodní nádrže Slezská Harta. Vstup přes terasu s posezením. Obytný pokoj (30 m2) je vybaven sedací soupravou, kuchyňským koutem, kamny, TV a kazetovým magnetofonem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna (snížena o 2 schůdky) se sprchovým koutem a WC. Příkré schody do podkroví (velmi snížený strop), kde se nachází ložnice s 3 matracemi (z toho jedna pro 2 osoby). Ložnice je příčkou opticky rozdělena na 2 části. Topení dřevem v kamnech. Na oploceném pozemku (300 m2) je k dispozici venkovní posezení s krbem. Neoplocené parkování. Na břehu přehrady je k dispozici loďka (100 m).
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,8 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Roudno je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Roudno

Malá vesnička Roudno leží v Nízkém Jeseníku na břehu vodní nádrže Slezská Harta cca 12 km jihovýchodně od Bruntálu. Blízkost vodní nádrže nabízí ideální podmínky pro milovníky vody (koupání, vodní sporty) a pro rybáře. Zdejší zvlněná krajina je vhodná také k cykloturistice a k vycházkám do přírody. Lyžařská střediska Jeseníků jsou vzdálena kolem 30 km. Koupání, vodní sporty a rybaření (0,1 km) v místě. Přehrada Slezská Harta se stala vyhlášeným rybářským revírem, možnost rybaření i z loďky. Rybářské povolenky možno zakoupit v místě (0,8 km). Tenisové kurty, jízda na koni, půjčovna loděk v Nové Pláni (6 km). Krytý bazén a posilovna v Bruntále (20 km). Restaurace a nákupy (0,8 km) v místě. Turistické cíle: Bruntál (zámek), Sovinec (hrad), krásy Jeseníků (Mezina – Venušina sopka, Rešovské vodopády, vodopády Bílé Opavice, Praděd, Petrovy kameny, Rejvíz), Karlova Studánka (klimatické lázně), Třemešná ve Slezsku (úzkorozchodná železnice), Dlouhé Stráně (přečerpávací elektrárna), město Opava.

Lyžování v okolí

Karlov pod Pradědem (26 km) (700 – 940 m. n. m.): 13 vleků, délka sjezdovek: 12,1 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Praděd (34 km) (1235 – 1445 m. n. m.): 6 vleků, délka sjezdovek: 4,2 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, snowboarding, 44 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Roudno

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přehrada Slezská Harta v místě (0,1 km), krytý bazén v Bruntále (20 km)
Rybaření v okolí Na přehradě Slezská Harta (0,1 km) - rybářské povolenky možno zakoupit v místě
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Nové Pláni (6 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Nové Pláni (6 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Bruntále (20 km)

Dotazy k pronájmu chaty Roudno 14× Položit dotaz

Vloženo: 13.1.2012

Dobrý den, prosím dá se chata objednat pouze na víkend, mimo sezonu, zhruba duben-květen
děkuji
Piatková
Vážená paní Piatková,


děkujeme Vám za dotaz na chatu Roudno č. 0735.
Tento objekt není aktuálně v nabídce.

Pokud nám sdělíte Vaše požadavky (termín, počet osob, lokalita apod.), pokusíme se pro Vás vyhledat
jiný vhodný objekt.
Kontaktovat nás můžete na níže uvedeném tel. čísle nebo e-mailem.

Vloženo: 14.6.2011

dobrý večer,
máme velký zájem o pronájem Vaší chaty, jen by nás zajímalo, zda je možné někde v okolí pobyt s karavanem (ubytování pro ostatní členy rodiny) a zda je přímý přístup k vodě. Rádi bychom také věděli přesné souřadnice umístění chaty. Za odpověď děkuji.
Vážený pane Pilch,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Roudno č. 0735.
Chata je pro max. 4 osoby, překročení kapacity není možné.

Na pozemku chaty nelze mít karavan ani stan.

Tento objekt leží 100 m od vodní nádrže Slezská Harta.

V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Roudno Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace